Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Депозит - перспективне вкладення капіталу

Автор: Vladislav
26.10.2016 01:05

Грошові кошти мають ряд корисних властивостей. Одне з найбільш важливих - функція заощадження. Якщо просто відкладати гроші, то ніякого доходу отримати неможливо, інша справа - використання їх в якості банківського депозиту.

Депозити дозволяють не стати жертвою грабіжників або процесу інфляції та отримати певний відсоток з суми, яка була внесена. Природно, після прийняття такого важливого рішення перед вкладником постає питання про вибір надійного банку, яка не прогорить і завжди каже правду.

Як вибрати надійний банк

Кожен хоч раз у житті чув такий вислів: «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці», і придумано воно була неспроста. Погнавшись за немислимими відсотками по депозиту, клієнт може пригадати і залишитися ні з чим. Жоден в світі банк не стане комусь просто так дарувати свої гроші.

Друзі сайту: вас може зацікавити лампа настольная цена, на яку є досить вигідною, тому ви можете придбати її просто зараз.

Процентні ставки фінансових організацій слід порівнювати виключно з банками аналогічного рівня, але ніяк не нижче або вище. Якщо в результаті аналізу з'ясувалося, що в якійсь установі ставка виявилася вищою на 3% і більше, ніж в інших, то слід задуматися, а чи так все безхмарно в його роботі. У більшості випадків до подібних рекламних акцій, що обіцяє надприбуток, вдаються виключно з метою заманювання клієнтів.

Ще один важливий момент - кредитний профіль банку. Якщо він містить велику кількість проблемних кредитів, то його здатність видавати депозити виявляється сумнівною.

Також слід звернути увагу і на репутацію банку. Про неї можна судити, виходячи з інформації, наданої на його офіційному сайті, або ж зі звітності про його фінансової діяльності. Чим більше розгорнуті описи дані в розділах сайту, тим надійніше є установа. Так само як вільний доступ до даних про власника і події, а також до будь-яких інших відомостей.

Обраний для відкриття депозиту фінансова установа обов'язково має входити до складу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Переваги банківського депозиту

Банківський депозит не відрізняється незліченною кількістю якихось грандіозних переваг, однак і того списку, який є, цілком достатньо для заощадження грошей саме в такому вигляді.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99