Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Навіщо потрібно створення лендінгу?

Автор: Vladislav
03.03.2017 00:53

Саме поняття лендінга, як і багато іншого прийшло до нас із Заходу, це слово є дуже популярним серед інтернет підприємців.

Лендінгем це щось на зразок одностранічнік, де все побудовано таким чином щоб новий відвідувач здійснював якісь дії будь-то реєстрація, підписка на оновлення або розсилку, заявка на зворотний дзвінок і т.д. Якщо говорити коротко то власнику ресурсу потрібно отримувати якомога більше лидов, з яких невеликий відсоток становитимуть продажу будь-якого певного товару.

Якщо людині потрібно продати якийсь товар то йому обов'язково потрібно мати при собі Лендінгем, тобто найчастіше продає сторінку.

До речі, у компанії вимекс ви можете замовити услуги по разработке лендінгів за вигідними цінами!

Також варто згадати що звичайний сайт є менш ефективним ніж сам Лендінгем. Тому що звичайні люди заходять на сайт з метою вивчення якоїсь певної інформації, і тим самим залишають ресурс через деякий час, тільки одиниці можуть підписатися на оновлення, ну або написати листа автору даного ресурсу.

Якщо ви зібралися створити лендінг для продаж, то вам потрібно знати наступне:

Потрібно визначитися зі своєю цільовою аудиторією, наприклад літні люди з дуже низьким відсотком ймовірності будуть купувати собі смарт-годинник, сматфонів, планшети, фітнес трекери і т.д.

Якщо ви збираєтеся залучати трафік з пошукових систем, наприклад з Яндекса, то вам необхідно розрахувати приблизну ціну за клік, потрібно все протестувати, а то хіба мало ви ще зіллє гроші.

Також не варто забувати про соціальні мережі, з них часом може йти досить дешевий і якісний трафік, але для цього потрібно мати розкручену сторінку або групу наприклад вконтаке і в фейсбуці.

Отримання лідів само собою не гарантує що у вас продажу почнуть вистрілювати.

Найчастіше доводиться створювати великі Лендінзі, для того щоб у вашій потенційної цільової аудиторії було повне довіру до вас, і до вашого товару. Але якщо ваш відвідувач вже знає що йому потрібно, то маленький Лендінгем може збільшити конверсію ваших продажів.

І на останок: Лендінгем повинен бути призначений тільки для якоїсь певної задачі, в іншому випадку отримати хоч якісь продажу буде досить проблематично.

 

Читайте статьи по теме

Экономика ТВ (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99