Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Основи інвестування в нерухомість

Автор: Vladislav
03.03.2017 00:41

Важливий компонент в роботі з нерухомістю - це бути успішним оптовим торговцем. Створення свого бачення, пов'язаних з цією справою, почати потрібно з записи всіх цілей, відвідування зустрічей, розмов з деякими успішними ріелторами, приєднання до блогів з нерухомості в мережі.

Однак першу угоду укласти буде непросто. Які основні принципи оптової торгівлі нерухомістю? Які мотивації використовувати при розмові з клієнтами? Для осягнення професії ріелтора потрібно зробити все, навіть спробувати приєднатися до програми, в якій йдеться про те "як стати багатим".

Отже, є всепоглинаюча мрія інвестувати в нерухомість ЖК "Жемчужина" або укласти першу угоду. Прочитані всі книги допомоги, прослухані аудіокниги, а також подкасти. Що далі? Не чекати. Чи не спати з книжкою поруч, а починати діяти "тепер або ніколи". Невеликий капітал, накопичений на попередніх роботах, пускати в оборот. Це може бути іпотека, взаємовигідна допомогу іншим успішним інвесторам і т.д. Такі заходи змінять ціле життя. Виникне відчуття заново народженої людини. Компаньйони, спілкування з якими варто підтримувати через соціальні медіа, можуть стати друзями на все життя. Багато з них, можливо, досягнуть вершин в бізнесі з нерухомістю.

Проблема бездіяльності лежить в основі невдач будь-якого, хто намагався зайнятися і не досяг результатів у справі. Все вивчене як туман в голові без першої реальної угоди. Швидше на учнів отримають свій дохід гуру і книгопродавці, що продають мільйони книжкових копій. Знання по самовдосконалення особистості, звичайно, безцінні. Але люди фактично помиляються. Тільки позитивні думки не приведуть до фінансової свободи. Думають правильно і забувають робити роботу. Треба перебудуватися, це не забава. Іноді виникатиме бажання залишити нерухомість, зайнятися чимось іншим. Це - емоційні американські гірки. Однак вранці слід збиратися знову на роботу і рухатися вперед.

При цьому, можна вигідно придбати квартиру в "Кадор Групп" на найкращих умовах.

Навіть втрати в тисячах доларів не повинні зупинити на просуванні до мети. Ці внутрішні падіння на ділі видно не всім, основна маса людей будуть думати - це "великий хлопець", який робить добрі гроші. Суть полягає в тому, що ніхто не поважає процес, але все люблять результат. Тому, прослухавши курс відомих теоретичних основ діяльності з нерухомістю, не можна забувати здійснювати реальні угоди.

 

Читайте статьи по теме

Экономика ТВ (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99