Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Професія - трейдер

Автор: Vladislav
13.04.2017 10:58

Трейдер - це зацікавлена ​​особа або підприємство, яке купує різні види цінних паперів і міцно товарі. До числа об'єктів уваги можна віднести акції і облігації, біржові товари, деривати, пайові фонди дійових осіб, арбітражёри і інше. Трейдер може здійснювати торгівлю, як на валютній, так і на товарній торговому майданчику.

До основному завданню трейдера відноситься продаж або збут цінних паперів, акцій, біржових товарів під час зростання їх вартості. У період падіння ціни, трейдер повинен здійснити їх покупку. Основною особливістю є здатність вгадувати ситуацію, складати більш точні прогнози. В такому випадку можна вдатися до технічного і фундаментального аналізу.

Розрізняють декілька видів фахівців в цій сфері. Трейдери, що працюють у фінансових компаніях і установах (страхова компанія, пайовий інвестфонд, банк), відносяться до професійних торговців.

Зверніть увагу, що на сайті http://diploms.kiev.ua/ ви можете замовити якісні курсові та дипломні роботи за низькими цінами!

Незалежні фахівці, приватні торговці виконують торгові операції, вкладаючи власні кошти. Таким чином, торгівля незалежних трейдерів - робота виключно на себе. Для отримання доступу до торгових майданчиків трейдери вдаються до послуг дилерів і брокерів. Операції, що проводяться незалежними торговцями, не потребують ліцензування. Такі трейдери можуть вдаватися до допомоги консультантів і професійних торговців. Найчастіше у незалежних трейдерів немає спеціальної освіти.

Залежно від тривалості угоди є денний трейдер, скальпер, короткостроковий, середньостроковий і довгостроковий трейдер.

Денний трейдер, або дейтрейдер виробляє фінансові операції протягом одного торгового циклу. Найчастіше при такій торгівлі використовують невеликий розмір капіталу. Припинення торгівлі зазвичай пов'язане з можливим розривом, або «гепом».

Скальпер, або піпсовка здійснює величезну кількість операцій за дуже малий відрізок часу, тривалістю від декількох секунд до декількох хвилин.

Операції тривалістю в кілька днів реалізують короткострокові або позиційні трейдери. Закриття всіх позицій проводиться до скорочення показників ліквідності.

Середньостроковий трейдер виробляє всього пару угод в річний період, закриваючи угоду тільки при зміні тенденцій за тиждень.

У довгострокових гравців тривалість угоди доходить до декількох років, закриття позицій - в разі глобальних тенденцій.

Прийнято вважати, що короткострокові і денні трейдери засновані на технічному аналізі. У той час як середньострокові і довгострокові - на фундаментальному.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99