Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Чому потрібно вчитися торгівлі на Форекс?

Автор: Vladislav
23.02.2017 17:00

Багато починаючі трейдери, які хочуть працювати на біржі Форекс, абсолютно впевнені в тому, що нічого складного в цьому немає і можна буде відразу заробляти хороші гроші. Як же сильно вони розчаровуються, коли розуміють, що, виявляється, не все так просто, графік може вести себе, на їхню думку, неадекватно і неправильно.

До речі, якщо ви дізналися про те, що ФрешФорекс обман, тоді на сайті scamfin.com ви можете дізнатися про це детальніше.

Зрозуміло, що більшість їх новачків роблять збиткові угоди і, втративши всі свої гроші, відмовляються від подальшої торгівлі, вважаючи, що це не підходить їм. Інші і зовсім можуть порахувати, що біржа Форекс - це шахрайство і починають поширювати в інтернеті інформацію про це. Саме тому, так багато людей, які до кінця не розуміють, що таке Форекс і як там все влаштовано, переконані в тому, що це черговий лохотрон, і що краще з Форекс не зв'язуватися.

Насправді головною помилкою новачків є їх прагматизм, максималізм і небажання що-небудь робити. Це і заважає їм стати хорошими трейдерами і отримувати високі доходи на біржі. Недостатньо, для того, щоб почати роботу на Форекс, прочитати кілька статей про неї в інтернеті. Дійсно, багатьом здається, що нічого складного в купівлі-продажу валюти немає, але, вони сильно помиляються, адже нюансів дуже багато.

Біржу Форекс можна порівняти з будь-якої складної наукою, Це може бути медицина, хімія, квантова фізика і не тільки. Хіба можна знайти людину, яка стане геніальним фізиком або висококласним хірургом відразу після того, як прочитає кілька статей про медицину або квантовій фізиці? Це неможливо. Щоб досягти успіху в будь-який з цих сфер, потрібно витратити роки на те, щоб вчитися, вивчити всі. Те ж саме і з Форекс. Потрібні роки на його вивчення, щоб зрозуміти, як все працює. Світ фінансів дуже складний має безліч нюансів і особливостей, про які за один день не впізнати. Але, перевага Форекс, на відміну від тієї ж медицини або хімії полягає в тому, що трейдер може відразу почати практикуватися.

Навіть дуже досвідчені і маститі трейдери, які давно працюють і успішно заробляють на Форекс, не перестають вчитися. Вони вивчають нові статті, прогнози, статистичні дані і не тільки. Все це дозволяє їм удосконалювати свої знання і навички, успішно застосовувати їх на практиці і досягати головної мети - заробляти хороші гроші.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99