Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


5 найпопулярніших валют на Форекс

Автор: Vladislav
11.10.2016 19:59

Найстабільніший і постійно діючий ринок в світі - це "Forex". Тут кожен день обертаються мільйонні суми грошей в різних валютах, але, звичайно, є на форексі і найпопулярніші валюти. Візьмемо для прикладу п'ять основних:

• Першу сходинку, як і в усьому світі, займає долар США, або "USD". Американський долар неспроста є популярною валютою, адже це національна валюта найрозвиненішою з економічної точки зору країни в світі. Як і всі інші валюти, долар залежить ряду економічних чинників, але найбільше на цю одиницю впливає "центрбанк" і його грошова, і кредитна політика.

• Слідом за доларом йде єдина європейська валюта або просто євро. Вона позначається літерами "EUR" і також вкрай залежна від "Центробанку", до речі для євро він знаходиться в Франкфурті. Якщо порівнювати євро з доларом, то ця валюта є більш стійкою і перебуває в більш пасивний рух у ставленні до зростання і падіння інших валют. Варто взяти до уваги, що на ринку Форекс, найвигідніше укладати угоди в цій валюті з 2 години ночі до 11 дня по Лондону.

Для того щоб дізнатися актуальні курси, потрібно вот тут переглянути актуальну інформацію, яка постійно оновлюється.

• На третій сходинці розташувалася японська ієна, що позначається буквами "JPY" - це найскладніша з технічної точки зору валюта, але в той же час виділяється свій фундаментальної простотою.

Ця "гріш" веде активну участь в угодах керрі-трейд, особливо конкуруючи з новозеландськими і австралійськими валютами. Така особливість обумовлена ​​тим, що кількість ставок в цій країні досить низький.

• На четвертій сходинці гордо сидить британський фунт, який має абревіатуру "GBR". Фунта також називають королівською валютою і центральний банк його знаходиться в Англії. Банківським комітетом Англії встановлено інфляційний поріг для цієї валюти, який дорівнює 2%.

У разі, якщо зростання цін перевищить цю позначку в 2%, глава банку повинен оповістити про це міністра фінансів за допомогою письма. І як тільки цей лист буде опубліковано, на валютних ринках прокидається чималий інтерес, адже це веде до підвищення утримування грошових мас.

• І останню, п'яту сходинку, займає швейцарський франк з абревіатурою "CHF". Цю валюту прийнято називати валютою банкірів, і більша половина Центрального Банку Швейцарії належить незалежним швейцарським штатам.

Досить цікаво спостерігати за "відносинами" швейцарського франка і єдиною європейською валютою. Як і у випадку з євро, франк практично не схильний до коливань, викликаним зростанням і падінням інших валют.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99