Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Шлях новачка на біржі

Автор: Vladislav
30.07.2016 09:40

Якщо ви вирішили торгувати на біржі, то ось кілька орієнтирів початківцям трейдерам, щоб не спустити всі свої гроші.

1. Ознайомтеся з основами біржової торгівлі. Це можуть бути книги з основ біржової торгівлі або відеокурси.

2. Не все так просто. Ви не заробите багато грошей в перший місяць або рік. Тут не варто чекати легких грошей!

3. Вибирайте ринок для торгівлі (наприклад, Росія, Європа, США). Вибирайте хорошого брокера, який дозволить працювати на обраному ринку. Орієнтуйтеся на надійність брокера, розміри комісій, пропоновані платформи і додаткові послуги (наприклад, безкоштовного консультанта).

4. Вибирайте інструмент торгівлі (це можуть бути, зокрема, акції, ф'ючерси, валютні пари). Орієнтуйтеся на обраного брокера і враховуйте ліквідність інструменту.

Друзі сайту: на сторінці http://www.super-cup.com.ua/stakani-s-logotipom-na-zakaz ви можете замовити стакани з логотипом вашої компанії за доступними цінами.

5. Встановлюйте торговельну платформу і чекайте. Слідкуйте за графіками, читайте фінансові новини і звіти, шукайте патерни (шаблони), які покажуть рух (прогноз) ринку. Шукайте лінії опору і підтримки, локальні мінімуми і максимуми, вивчайте елементи технічного аналізу. Можна перевіряти початкові гіпотези за допомогою демо-рахунку, на якому ви ризикуєте не реальними грошима, а віртуальними (та й не грошима зовсім). Але не розслабляйтеся!

6. Бережіть гроші. Не в жодному разі не потрібно торгувати на кредитні / позикові, а також останні гроші. Використовуйте гроші, які вам не шкода втратити - в будь-якому випадку це ваша плата за ризик і плата за новий досвід, за отримане таким чином освіту і нові навички.

7. Починайте з малого. Не потрібно ризикувати великими грошима на початковому етапі. Спочатку потрібно навчитися, а не все спустити. Почніть з одного лота, в разі успіху збільшуйте ставку і т.д.

8. Стоп-лосс - шлях до мінімізації втрат. Не нехтуйте «стопами» при торгівлі на ринку. Ситуації різні бувають - ринок різко пішов вниз, відключили світло, інтернет і т.п. - Стопи огранічать ваші втрати.

9. У процесі роботи ви станете розуміти ринок все краще і краще, у вас почне прояснюватися своя власна стратегія. Чи не переставайте вчитися!

Вдалих вам інвестицій!

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99