Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Що таке бінарні опціони і з чим їх їдять

Автор: Vladislav
17.07.2016 14:47

Термін «опціон» означає певний документ, який дозволяє в подальшому придбати актив. Саме з покупки опціону і починається торгівля. В опціоні вказаний проміжок часу, за який ви зобов'язані внести оплату, він суворо обумовлений і не змінюється.

 

Існує кваліфікація опціонів. На сьогоднішній день варто вибирати тільки лучшие бинарные опционы, так як при їх покупці ризик мінімізується.

На чому базується «гра» з опціонами

Аналіз

Без цього інструменту жоден покупець не зможе реалізуватися на даному терені. Гроші не падають з неба. Аналізувати і прораховувати ходи на кілька кроків вперед - ось основний базис торгівлі активами на бінарних опціонах. Немає бажання думати, не буде і результату.

Постійна робота

Відгуків про те, як легко і швидко можна заробити капітал на бінарних опціонах в інтернеті величезна кількість. Всі говорять про просту і налагодженою схемою заробітку в інтернеті. Але необхідно розуміти, що як і будь-який інший вид заробітку він вимагає як фінансових, так і тимчасових витрат. Хочете більше грошей? Витрачайте більше часу.

Принцип роботи бінарних опціонів

Істотної різниці між бінарними опціонами і іграми на фондовій або валютній біржі немає. І там і там інвестори вкладають гроші і намагаються прорахувати можливе падіння або подорожчання активів. Саме тому такі науки як фінансовий менеджмент, технічний аналіз дуже актуальні на опціонах.

Для того щоб виробити власну вірну стратегію необхідно проаналізувати ринок, побачити лучшие брокеры бинарных опционов, ознайомиться з думкою фахівців і можна приступати до роботи.

  • • Визначте базовий актив.
  • • Встановіть межа, на якому буде проходити зростання чи занепад.
  • • Встановіть тимчасовий проміжок.
  • • Чекайте результату.

Якщо прогноз трейдера виявився точним, то вже скоро він отримає прибуток. Поки максимальною вважається 81%.

У чому переваги бінарних опціонів

1. Мінімальний відсоток ризику. У зв'язку з тим, що інвестор сам встановлює відсоток ризику, він може стежити за своїм прибутком.

2. Можливий перехід від пасивного до постійного доходу. Необхідно лише стежити за зміною котирувань, щоб прибуток пішла вгору.

3. Робота на дому і зручний графік. Вибирайте той час, який комфортно саме для вас.

4. Нефіксована плата. У вас немає ліміту по виходу засобів.

5. Велика кількість доступних інструментів і майстер-класів. В інтернеті вам доступні інструкції майстрів бінарних опціонів, які з радістю діляться інструкціями.

Таким чином, бінарні опціони не дарма набирають популярність. Це один з найбільш вигідних і безпечних способів заробити на торгах в інтернеті.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99