Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Інтуїція трейдера на Форекс

Автор: Vladislav
25.06.2016 11:49

Психологічні дослідження допомагають краще зрозуміти роль інтуїції в прийнятті рішень трейдером. Виявляється, що люди приймають рішення в знайомих ситуаціях, керуючись підсвідомими процесами. Клітини мозку, що відповідають за емоційний досвід, мають структуру відмінну від інших нервових вузлів. Трейдер може прийняти рішення ще до того, як усвідомлює, яка стратегія спрацює.

Але не слід плутати інтуїцію з ірраціональним або випадковим прийняттям рішень. Інтуїція базується на досвіді і впізнавання ринкових ситуацій. Це дозволяє досвідченим гравцям ринку Форекс швидко приймати рішення в тих ситуаціях, де новачкам потрібно більше часу.

Торгова інтуїція неможлива без здатності, запам'ятовувати і правильно оцінювати безліч різних ринкових ситуацій. Це можна порівняти з водінням автомобіля. Водій з двадцятирічним стажем відразу визначає несправність машини, те ж саме проявляється і в торгівлі на Форекс - досвідчений трейдер приймає рішення з позиції минулого досвіду. Досвід трансформується в здатність інтуїтивно приймати рішення. Гравець відразу бачить значущі аспекти поведінки ринку, він раніше вже стикався з цим, тому аналіз часто зводитися до того, чи бачив трейдер схожу ситуацію чи ні.

Друзі сайту: можливо вас цікавить продукція виробника BRUCE, який виготовляє якісне та надійне швейне обладнання за доступними цінами.

Інтуїтивні трейдери Форекс ринку, завдяки здатності пізнавання ринкових моделей, аналізують всі «за» і «проти» поточної ситуації, тільки потім визначають торгову стратегію.

В одному з досліджень порівняли успішних трейдерів, які мали високу самооцінку, з їх менш щасливими колегами. Відмінності між цими групами підкреслюють роль інтуїції. Вдалі трейдери говорили, що більшість рішень вони брали швидко і на підставі минулого досвіду. Трейдери, які не мали великого успіху, дуже часто говорили, що рішення вони приймають в новій для них ситуації. Тому можна сказати, що вдалі рішення цих двох груп гравців Форекс, відрізняються здатністю ефективно і дуже швидко працювати з інформацією.

Хороший трейдер, завдяки інтуїції, блискавично реагує на зміну ринкової ситуації, тому важливість інтуїції практично неможливо оскаржити.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99