Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Цільові рівні Демарка

Автор: Vladislav
05.03.2016 20:04

Проводячи експерименти, креслення лінії тренда на графіках, можна знайти цікаву закономірність.

Проведіть пряму, яка розсікає ціну таким чином, щоб її екстремальне значення залишилося по різних сторонах і на рівній відстані від неї. Таким чином, ціни будуть як би притягатися до отриманої лінії і відштовхуватися від неї. Хоча конфігурація руху цін в точності ніколи не може повторитися, ціни часто проходять під цією лінією і над нею. Така поведінка цін Томас Демаркназвал- цінової сімметріей. Використовуючи феномен цінової симетрії Томас Демарк розробив принципи визначення цінових проекцій або тих рівнів, так званих рівнів Демарка, де найімовірніше закінчиться рух ціни. Різниця між мінімальною ціною, нижче сходить трендової лінією і точки трендової лінії безпосередньо над нею додається до цінового значенням точки прориву.

Різниця між максимальною ціною над висхідною лінією тренда і точки на трендової лінією безпосередньо під нею віднімається з цінового значення в точці прориву.

Друзі сайту: можливо вам потрібні вилочные погрузчики продажа, які ви можете придбати за лояльними цінами.

Демарк вважає за краще саме цей метод розрахунку цінових проекцій, хоча і розробив два інших, один з яких більш складний, а інший більш консервативний.

На наші запитання відповість Сергій Семенов, директор вищої школи трейдера ДЦ "Альпарі".

Наскільки важливо для трейдера уявляти собі момент виходу з ринку з точки зору фіксації прибутку?
Було б ідеально зловити найвищу ціну на виході. Увійти в ринок на найнижчій ціні і вийти на найвищій. Але ідеально не завжди виходить.

Які методи визначення торгових цілей пропонує, так званий, класичний технічний аналіз?
Торгових цілей досить багато. Ви можете використовувати класичні фігури, наприклад фігуру "голова і плечі". Це фігура, яка вам дає прогноз мети, після пробиття лінії шиї, ви можете визначити мету, до якої ринок в більшості випадків доходить.
Якщо ви торгуєте в рамках каналу, тобто малюєте лінії рівні підтримки опору, то межі каналу є для вас цілями, при досягненні яких ви закриваєте позицію, якщо ви в ринку, або навпаки відкриваєте, якщо у вас ціна дійшла до межі каналу.
крім того, є технічні індикатори, які дозволяють вам шукати точки входу і виходу, і як наслідок шукати і цілі. Набір правил досить багатий, дивлячись який підхід ви використовуєте і той же метод Демарка дає можливість визначати цілі.

У чому особливість підходу Томаса Демарка до визначення цільових рівнів?
Найважливіше, що трейдер в цьому методі Демарка мало використовує своїх суб'єктивних оцінок. Це може бути корисно для починаючого трейдера, коли він покладається на чиїй то метод, то він просто повністю віддає себе цим методом, вірячи в цей метод. Трейдери, у яких вже великий досвід вони починають довіряти більше самим собі. Що добре для кожного конкретного трейдера важко сказати. Для початківців дуже добре що у них є формальна ознака відкриття / закриття позиції, формальний ознаки малювання лінії тренду. Для трейдерів, які вже мають досвід, то метод Демарка дає приклад як потрібно створювати свої торгові системи.
Тобто ви, вивчаючи цей метод, незалежно від того початківець ви трейдер, або досвідчений, ви купуєте знання, які вам безумовно знадобляться в майбутньому.

І все ж, жодна методика не може бути досконалою. Не буває правил без винятків. Передбачити на ринку рух цін завдання непросте. Томас Демарк, закликаючи не абсолютизувати отримані дані, писав "Я буду радий, якщо ви і до моїх методів поставитеся критично".

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99