Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


З чого почати бізнес? Перспективні сфери

Автор: Vladislav
03.07.2016 11:28

Зробити перший крок завжди дуже складно і страшно. Тому, багато, хто хоче зайнятися бізнесом задається питанням: «З чого почати?». В першу чергу необхідно якомога об'єктивніше відповісти на інше питання: «Чи готовий я до цього?» Адже власну справу завжди супроводжується ризиком і напругою. Якщо ви готові до відповідальності, готові самостійно відповідати за помилки, шукати персонал, клієнтів, тоді сміливо крокуйте в сферу бізнесу.

Для початку вам необхідно визначити сферу діяльності. Подумайте про те, що викликає у вас найбільший інтерес, що вам зрозуміло і близько. Пам'ятайте що будь-яке хобі можливо перетворити в спосіб доходу.

Крім цього, існує ще один шлях. Ви можете вибрати ту сферу діяльності, яка найбільш користується попитом і має перспективи і потенціал розвитку. В основному, це бізнес пов'язаний з онлайн.

До речі, якщо ваш бізнес буде комерційним, ви можете перейти на сайт, на якому можна придбати комерційну нерухомість для організації своєї справи будь-якого виду.

Перспективні сфери бізнесу

  1. Роздрібна торгівля через інтернет.
  2. Корпоративні послуги безпосередньо через інтернет: юридичні послуги, консалтингові, бухгалтерський облік.
  3. Створення інформаційних порталів та соціальних мереж.

І це далеко не весь список видів діяльності, які доступні малому підприємництву і приносять нехай і невеликий, але стабільний дохід. Придивіться до свого району, місту. Чого, на вашу думку йому не вистачає? У яких послуг потребують оточуючі вас люди? З огляду на всі перераховані вище фактори, маючи при цьому бажання і можливості ви зможете відкрити власну справу.

 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99