Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати бігові лижі

Як тільки настає зима, на порядок денний постає питання про те, як правильно вибрати бігові лижі. А головне, які вибрати бігові лижі. Адже бігові лижі бувають як дерев'яними, так і пластиковими.

Хороші дерев'яні бігові лижі сьогодні купити важко, можна навіть сказати, що майже неможливо. Звичайно, ще залишилися в провінції спортивні магазинчики, де торгують і дерев'яними лижами, і алюмінієвими палицями, і навіть кирзовими лижними черевиками, але масовий наступ імпортних спортивних товарів на саму спортивну країну в світі не обійшло і лижний спорт.

Зверніть увагу, що купити лижі відмінної якості та за доступними цінами ви можете на сайті extremstyle.ua швидко та просто!

Модні спортивні магазини завалені пластиковими лижами, і любителі лиж середнього і старшого віку, все життя пробігав на «дерев'яжках», при переході на пластикові лижі замість задоволення відчувають певний дискомфорт. Справа в тому, що пластикові лижі, володіючи сильною віддачею, по суті своїй є набагато більш слизькими (це є першим доказом на їх користь), ніж дерев'яні, і вимагають абсолютно іншу підготовку перед катанням. Ще два аргументу на користь пластикових лиж: довговічність (вони не ламаються) і подовжений лижний сезон (на них запросто можна кататися і в відлига при стійкій плюсовій температурі). Різноманітність сучасних стилів катання привело до різноманітності лижної продукції, в якій легко губляться не тільки прості покупці, а й продавці - консультанти, ну їх то за це можна пробачити - останній раз вони стояли на лижах класі, напевно, в п'ятому, та й то на «дерев'яжках». Тому прийміть, будь ласка, моя порада: якщо у вас є охота випробувати обидва лижних стилю і ваші фінансові справи дозволяють це, то краще вибрати собі дві пари лиж - одну для класичного ходу, а іншу для ковзанярського. Ну а якщо з фінансами важко, то раджу зупинитися на класиці, тому що лижню для лижних прогулянок люди прокладають через будь-яку поляну і по будь-стежині, таким чином, ділянок для катання виходить у багато разів більше.

Але все сказане відноситься до вже більш досвідченим лижникам, а на чому зупинити свій вибір новачкові?

Непрофесійні лижі знаменитих фірм мають ціну близько 70-100 доларів. Якщо ви все ще «чайник» на лижні, і не надто гонорові, то раджу придбати універсальні лижі вітчизняного виробництва. В цьому випадку при нормальній якості продукції ви заплатите 30-35 доларів.

Непрофесійні універсальні лижі всепогодни, в них застосовуються недорогі матеріали, але вони трішки важче спортивних. Успішно вибравши лижі під свою вагу, можна отримати непогані ходові властивості лиж, незважаючи на те, що їх ковзаюча поверхня виготовлена ​​з дешевого пластику.

Ще один аргумент на користь недорогих лиж: найчастіше гуляють по лісі на лижах сім'ями, і такі лижі прослужать Вам багато років і ще дістануться Вашим дітям. А коли у вас з'явиться бажання вдосконалити свою лижну підготовку, до ваших послуг спортивні моделі, а ці дешеві лижі можна залишити на перший і останній сніг.

Сподіваємося, ми дали Вам вичерпну відповідь на питання, як вибрати бігові лижі.

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99