Переваги використання фібробластів в косметології

На сьогоднішньому рівні технологічного прогресу в області косметології перспективним і важливим напрямом є можливості медицини, пов'язані з процесами регенерації шкіри.

Це інноваційний і ефективний метод для кардинального вирішення змін шкіри, викликаних старінням організму. Основою даної методики є вплив на шкірні покриви на клітинної основі. Результати перевершують навіть найсміливіші очікування, омолодження клітин стимулює продовження життя.

Фібробласти - наскільки це реально

Задіявши індивідуальний механізм саморегулювання і самовідновлення людського організму на базі клітин, можна домогтися активації регенерації тканин, що дозволяє усунути зморшки, різні дефекти епітелію, відновити молодість шкірних покривів.

Найбільш перспективний напрямок - застосування таких фібробластів. Зміни протягом усього життя зачіпають організм в цілому, шари епідермісу і тканини поступово втрачають еластичність в результаті зниження вироблення гіалуронової кислоти, колагену, еластину та іншого. Шкіра стоншується, зморшки заглиблюються. За регенерацію відповідальний один з найбільш важливих складових дерми - фібробласти.

Починаючи з середнього віку, обсяг фібробластів в епідермісі зменшується на 15% кожні 10 років. Почавшись одного разу, цей процес поступово прискорюється, і зупинити його неможливо природним шляхом. Інноваційним проектом в косметології і, безпосередньо, в області омолодження організму є культивування індивідуальних фібробластів і підселення безпосередньо в шари дерми, де починається прогресуючий процес синтезу складових позаклітинного матриксу.

Даний процес провокує активацію відновлення загального балансу шкірних покривів, оновлення епідермісу, підвищує втрачену пружність, знижує кількість зморшок і уповільнює старіння. Зростаюча популярність даного способу омолодження заснована на створенні сховищ для індивідуальних фібробластів, яким є банк стовбурових клітин.

Спеціальні криогенні сховища дозволяють зберігати даний матеріал тривалий проміжок часу без втрати життєздатності. Сьогодні найкращий спосіб подбати про власність старості - створення особистого банку фібробластів можна вважати біологічної страховкою на майбутнє.

Отримання в лабораторних умовах абсолютно здорових клітин, які є активним доповненням при здійсненні перманентного синтезу фактора росту і складових життєвого важливого для здоров'я міжклітинної речовини.

Печать
( 0 Votes )
 

Читайте статьи по теме

Рассвет.ТВ (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?