Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Робота в Польщі для чоловіків, жінок та сімейних пар

Враховуючи постійно зростаючі ціни та невисоку заробітну пату, виникає необхідність підзаробити. Зробити це можна легально в одній із країн ЄС, працевлаштувавшись по контракту.

Таким чином, ви отримаєте офіційну роботу без всіляких ризиків, із визначеною заробітною платою та чітким переліком обов’язків. Роботу в Польщі можна назвати одним із найвигідніших варіантів, адже країна розташована поряд, і ви завжди зможете повернутися на батьківщину, не витрачаючи зайвих коштів на проїзд. Отже, праця в Польщі – вигідний варіант для будь-кого. Безліч роботодавців пропонують роботу в Польщі для сімейних пар, для чоловіків, а також для жінок. Щоб знайти хорошу роботу, краще звернутися до кадрової агенції, адже пошук роботи через Інтернет – справа ризикована. У агенції зможуть подбати, аби ви підписали контракт з роботодавцем та після приїзду до Польщі отримали хороше місце роботи та гідну оплату, яка вказана у цьому контракті.

Вибір вакансії та сезонна робота

Робота в ПольщіСпочатку, після вибору кадрової агенції, вам необхідно буде визначитися, яка робота для вас підійде. Для цього вам потрібно буде переглянути перелік відкритих вакансій від роботодавців. Давайте дивитися, які посади зазвичай пропонують.

Серед актуальних вакансій постійно перебувають робота поваром, пакувальником, медсестрою, нянею, сантехніком, різноробочим, швачкою, косметологом тощо. Робота в Польщі для чоловіків представлена такими вакансіями як електрик, токар, інженер, охоронець. Більш кваліфікована робота в Польщі потребує знання мови. Наприклад, це робота інженером, юристом, програмістом.

Можливо влаштуватися й на сезонну роботу. Наприклад, на літо, на осінь, на весну або на зиму. Більшість вакансій, особливо без знання мови, відкриваються саме в літній період, коли необхідно збирати полуницю, інші ягоди та яблука. Така робота в Польщі для сімейних пар буде дуже хорошим підробітком. Також часто таку роботу пропонують для чоловіків або жінок, а також студентів, мета яких – підзаробити кошти на навчання.

Працевлаштування

Давайте розбиратися, який перелік документів знадобиться, аби отримати легальне працевлаштування. Обов’язковою умовою в’їзду до Польщі у вашому випадку буде наявність робочої візи. Кадрова агенція Visa Pro допоможе зібрати пакет документів для отримання будь-якого виду візи для працевлаштування в Польщі або для інших цілей поїздки до країн ЄС. Це можуть бути шенгенські візи різного призначення. Наприклад, робоча віза, туристична віза, гостьова віза, віза для студентів, національна віза або віза на закупи. У випадку з влаштуванням на роботу потрібно буде оформити робочу віза. Також на руках ви будете мати контракт, заключний із роботодавцем. За бажанням, якщо умови праці вас не влаштують, ви зможете змінити місце роботи, зв’язавшись з кадровою агенцією. Тоді для вас підберуть інший варіант.

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
 

Читайте статьи по теме

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99