Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


PCI DSS в Україні: захист платіжних даних та обов'язки компаній

Автор: Ruslana
11.06.2024 15:21

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) - це стандарт безпеки даних платіжних карт, який розроблений для захисту конфіденційної інформації про платіжні картки. Вимоги PCI DSS стосуються будь-якого бізнесу, що приймає, зберігає або передає дані платіжних карток, тож вони є критичними для будь-якої компанії, яка працює з платіжними картами.

 

Україна також дотримується стандартів PCI DSS, оскільки це важливо для забезпечення безпеки платіжних транзакцій і захисту від кіберзлочинців. Вартість впровадження PCI DSS може залежати від розміру та складності бізнесу, а також від рівня готовності, на якому він знаходиться на момент початку впровадження.

Загальною практикою є те, що впровадження PCI DSS вимагає значних витрат на перегляд і оновлення існуючих систем, впровадження нових заходів безпеки, а також на проведення аудиту і сертифікації компанії відповідно до стандартів PCI DSS.

Сертифікація може бути проведена за допомогою зовнішніх консультантів або спеціалізованих агентств, що також може збільшити загальні витрати на процес впровадження.

Крім того, важливо враховувати, що PCI DSS - це не просто одноразова витрата. Після впровадження стандарту, компанія повинна забезпечувати його постійне дотримання, що також може потребувати значних витрат на обслуговування і моніторинг безпеки.

Отже, вартість впровадження PCI DSS в Україні може значно варіюватися в залежності від багатьох факторів, проте це важлива інвестиція в безпеку та надійність бізнесу в сфері електронних платежів.

Мета стандарту PCI DSS - забезпечення захисту персональних даних власників карток і запобігання шахрайству під час проведення платежів. Для відповідності стандарту компанії повинні виконати низку вимог, що включають захист даних карток, регулярне тестування безпеки систем, розробку та підтримку безпечної мережевої інфраструктури, а також проведення політики безпеки всередині організації.

 

В Україні, як і в інших країнах, компанії, що працюють із платіжними картками, зобов'язані сертифікуватися відповідно до PCI DSS. Це стосується не тільки великих банків і фінансових інститутів, а й невеликих інтернет-магазинів, провайдерів послуг та інших підприємців, які працюють з платіжними даними.

 

Сертифікація за PCI DSS в Україні може виконуватися місцевими або міжнародними аудиторськими компаніями, які мають відповідні повноваження від Security Standards Council. Процес сертифікації охоплює оцінювання наявних заходів безпеки, виправлення виявлених вразливостей і підтвердження відповідності стандарту.

Важливість дотримання PCI DSS в Україні зростає з кожним роком, оскільки стрімкий розвиток цифрових технологій збільшує ризики витоків даних і фінансових шахрайств. Відповідність цьому стандарту допомагає зміцнити довіру клієнтів і підвищує репутацію компанії як надійного партнера у сфері обробки платежів.

 

Застосування стандарту PCI DSS в Україні являє собою не тільки обов'язкову вимогу для захисту даних платіжних карт, а й важливий аспект розвитку цифрової економіки країни. Зміцнення заходів безпеки сприяє підвищенню рівня довіри споживачів до онлайн-платежів, що вкрай важливо для зростання електронної комерції та інтернет-підприємництва.

Компанії, які бажають відповідати стандарту PCI DSS, повинні регулярно проходити оцінку своїх систем на предмет відповідності вимогам безпеки. Це охоплює використання зашифрованих з'єднань для передавання даних, встановлення та оновлення антивірусного програмного забезпечення, а також реалізацію багаторівневої системи захисту даних.

 

В Україні реалізація вимог PCI DSS також включає розвиток корпоративної культури безпеки. Компанії стимулюють своїх співробітників до постійного навчання та підвищення обізнаності в галузі безпеки даних. Регулярні тренінги та семінари допомагають підтримувати високий рівень захисту інформації та запобігати можливим загрозам.

 

Відповідність стандарту PCI DSS в Україні підтримується через систему штрафів і санкцій для тих організацій, які не приділяють належної уваги захисту даних. Це слугує додатковим стимулом для підтримання високих стандартів безпеки.

Таким чином, PCI DSS не тільки забезпечує захист даних, а й сприяє формуванню безпечнішого та стабільнішого економічного середовища в Україні, що важливо для довгострокового розвитку країни в умовах глобалізації та збільшення обсягів онлайн-транзакцій.


 

 

Читайте статьи по теме

Євробачення 2022 (відео)
Дивитися інші відео/новини…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99