Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Авто з США: переваги покупки

Автор: Таня
23.02.2021 16:37

 
Особливість автомобільного страхування в Америці, дозволяє власникам авто, яке постраждало в ДТП або помічене в кримінальній справі, поміняти його на новий транспорт. Тому ринок переповнений автомобілями з невеликим пробігом, виставленими страховими компаніями і попередніми власниками. Такий транспорт перебуває практично в ідеальному стані, а ціна дуже низька.
 
 
Даний параметр робить покупку транспорту з США вигідним придбанням, навіть з урахуванням доставки і розмитнення, перейшовши на сайт спеціалізованої компанії можна підібрати авто з США. На сайті представлена ​​інформація, корисна людям, які планують покупку авто з США.
 

Плюси покупки авто з США

 
Багато хто побоюється купувати автомобілі з пробігом, особливо без попереднього огляду і консультації з експертом. Але автомобили из Америки є приємним винятком, завдяки таким аспектам:
 
  1. При продажу авто, буде представлено докладний опис технічного стану, з фотографіями транспортного засобу. Цієї інформації можна довіряти, адже будь-які маніпуляції зі скручування пробігу, або надання не актуальних даних, передбачає відповідальність.
  2. Можна простежити історію автомобіля, використовуючи спеціальні сервіси.
  3. Представлені на аукціоні автомобілі, знаходяться у відмінному стані. Навіть наявні пошкодження, не впливають на функціональність і безпеку водіння.
  4. Американські автомобілі відрізняються надійною збіркою, а також різною комплектацією, що дозволить підібрати по-справжньому унікальний автомобіль.
  5. Вибираючи автомобіль з пошкодженням, можете не переживати про ремонт, на сайті компанії можна замовити необхідні запчастини і комплектуючі.
 

Перевага звернення до спеціалізованої компанії

 
Не знаючи всіх нюансів, самостійно вести торги на аукціоні, а також організувати транспортування досить складно, тому краще всього звернутися за допомогою до спеціалізованої компанії. Клієнти компанії зможуть розраховувати на обслуговування під ключ, допомога буде надана у виборі, покупці і транспортуванні. Придбання авто в компанії проходить за безпечною схемою, покупка застрахована, а клієнт отримує цілодобову підтримку.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99