Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Сучасні технології енергонезалежності: сонячні батареї та їх застосування

Автор: Таня
22.01.2021 01:30

 
Сонячні батареї дозволяють користувачам безкоштовно отримувати електрику, яка виробляється за допомогою сонячної енергії. Панелі складаються з сонячних елементів, які мають електричне поле. Завдяки своїй будові панелі поглинають сонячні промені, а потім сонячна енергія перетворюється в електрику. Перш ніж приймати рішення про інсталяцію установки слід дізнатися детально про сонячні батареї та їх можливості.
 

Переваги сонячних батарей

 
Сонячні панелі - це можливість використовувати поновлюваний і практично нескінченне джерело енергії. На практиці це означає, що установка не робить шкідливого впливу на природу і навколишнє середовище. Дуже важливо, щоб панелі були дуже стійкі до несприятливих погодних умов і різних атмосферних опадів. Вони також володіють відмінною продуктивністю і не вимагають частого обслуговування.
 
Економія - дуже важливий актив використання сонячних електростанцій в домашніх умовах. Рахунки за електроенергію мінімізуються, бо електрику в першу чергу береться від установки, а потім з мережі. Також варто знати, що панелі можна встановлювати на будь-яку поверхню. Установка є модульною, тому власник може купити сонячні батареї, а потім докупити додаткові модулі, коли потреби в енергії зростуть
 

Недоліки сонячних батарей

 
Головний недолік сонячних батарей - їх ціна. Базова ціна фотоелектричної установки в приватному будинку - 5-10 тисяч $. Однак варто знати, що таке вкладення може досить швидко окупитися
 

Чи варто інвестувати в сонячні батареї?

 
Перш за все, слід перевірити місцезнаходження цільової ділянки. Сонячні батареї найбільш ефективні, якщо є можливість розташувати їх лицьовою стороною на південь. Крім того, необхідно враховувати клімат, в якому місцевості. Як відомо, чим він тепліше і, чим більше сонячних днів в році, тим більше електроенергії виробляють панелі. Правильне розташування і вибір місця для розміщення панелей також сприяє їх більшої ефективності.
 
Незаперечні переваги сонячних батарей - відсутність негативного впливу на навколишнє середовище і економія на рахунках. Перш ніж прийняти рішення, чи варто звернутися в компанію, яка займається установкою сонячних батарей. Фахівці розвіють сумніви, представлять пропозицію, розрахують витрати і проконсультують з усіх питань.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99