Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Що таке депозит і чому це вигідно? Депозити в банках України на сьогодні від universalbank

Автор: Таня
18.01.2021 23:23

Вкладення грошей у цінні папери - це ризикована затія. Зберігання грошей вдома в скриньці - це теж небезпечний варіант.

Ось деякі з причин, чому депозит може бути найкращою стратегією заощаджень:

1. Низький ризик. Вигідні депозити в банках України на сьогодні гарантують, що гроші будуть отримувати відсотки за фіксованою ставкою, певний термін. Так практично немає шансів втратити свої гроші, так що це хороший варіант для обережних вкладників.

2. Самоконтроль. Як тільки ви «замикаєте» готівку в депозиті, ви не можете нічого зробити з нею, поки строк дії договору не закінчиться. Таким чином, це створює відмінний план «порятунку» певної суми. Може бути, ви трохи марнотратні? Як тільки гроші потрапляють в банк, вони знаходяться в його власності певний проміжок часу. За дострокове вилучення суми фінансова установа накладає певний штраф. Тому фіксований депозит може допомогти приборкати погані звички господаря.

3. Просте технічне обслуговування. Банк не бере ніяких додаткових зборів за обслуговування або запуск ощадного рахунку. Одна з кращих речей в накопичувальному рахунку полягає в тому, що, якщо не знімати гроші з фіксованого депозиту раніше терміну, то ніякої суми за послуги платити не потрібно. Депозит може відкрити будь-яка дієздатна людина, за 10 хвилин.

4. Захист від коливань на ринку. Фіксована процентна ставка по строковому депозиту означає, що навіть, якщо ринкові процентні ставки падають, ваші заощадження будуть продовжувати отримувати той же рівень відсотків.

Основні види вкладів

Варто розглянути послугу з відкриття рахунку з можливістю капіталізації (поповнюваний депозит). У разі депозиту з капіталізацією фіксована процентна ставка, як і у всіх інших видах вкладів, не може бути змінена. Але перевага такого способу в тому, що клієнт банку отримує можливість, протягом певного проміжку часу, поповнювати рахунок, поступово збільшуючи свій прибуток.

Фіксований депозит без можливості зняття грошей достроково підійде тому, що хоче отримати істотний прибуток. Те, на який час гроші стають недоступні для господаря, залежить від умов певного вкладу (у кожному банку пропонується кілька варіантів на вибір). Це може бути як один місяць, так і кілька років.

Якщо потрібно отримати можливість знімати гроші в будь-який час, варто звернути увагу на депозити з можливістю зняття. Прибуток пропонується трохи менший, ніж в разі фіксованого рахунку, однак, така угода є менш ризикованою для вкладника.

Короткочасний депозит - це низький ризик. Перевага полягає в тому, що це - дуже гнучкий варіант заощаджень. Банківські продукти, такі як довготривалі ощадні рахунки з високими відсотками, пропонують менше гнучких функцій і опцій.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99