Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Різновиди і правила вибору косметологічного обладнання

Автор: Таня
03.12.2020 01:12

 
Косметологічне обладнання використовується в салонах краси, а також в клініках естетичної та пластичної хірургії, косметологічних кабінетах і як інструменти для практикуючих виїзних косметологів. Кожен з використовуваних апаратів спрямований на те, щоб зробити проведену процедуру якіснішою, а результат - стійким.
 
Варто зазначити, що апаратура для салонів краси сьогодні представлена у великому асортименті. Щоб розібратися, можна подивитися на класифікацію товарів з даної категорії.
 

Різновиди

 
Класифікація обладнання йде головним чином за сферою використання:
 
  • Апарати для епіляції;
  • Для масажу (вакуумного масажу і вакуумно-роликового масажу);
  • Для ультразвукового чищення обличчя;
  • Устаткування для апаратної косметології (розрізняють електричні, світлові, термічні та інші аналогічні агрегати);
  • Апарати для видалення судин, татуювань і т.д.
 
Це тільки мала частина того обладнання, яке використовується в області косметології. 
 

Правила вибору

 
Щоб не розчаруватися після покупки косметологічного обладнання, потрібно правильно його вибирати. Рекомендується звертати увагу на наступні моменти:
 
  1. Виробник. Не рекомендується довіряти невідомим фірмам, які в більшості випадків гарантують ідеальний результат за невелику вартість апарату. Косметологія - справа, яка потребує індивідуального підходу. Гарантувати чудовий результат в 100% випадках не може жоден виробник.
  2. Наявність сертифікату якості. Багато апарати для косметології мають ще й медичне призначення. Тому вони повинні відповідати медичним стандартам і мати сертифікат, що підтверджує це.
  3. Складність використання. Бажано, щоб апарат був інтуїтивно зрозумілим. Інакше доведеться витратити багато часу, щоб розібратися з використанням.
  4. Функціональність. Краще купувати обладнання з широким функціоналом, щоб була можливість виконувати якомога більше процедур для клієнтів.
 
І головне правило - не економити на косметологічних апаратах, адже від них залежить не тільки якість наданої процедури, але і здоров'я, а також самопочуття клієнта після.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99