Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Критерії вибору обмінного пункту

Автор: Таня
26.11.2020 21:07

 
Необхідність обміняти валюту з'являється у багатьох людей. Найголовніше здійснити обмін за вигідним курсом. Однак це ще недостатньо для того, щоб правильно вибрати обмінний пункт. У цьому питанні є свої певні тонкощі.
 

Де можна обміняти валюту?

 
На сайті спеціалізованого ресурсу є можливість ознайомитися з кращими курсами, а також забронювати обмін певної суми за вигідним курсом на одну годину. Слід зазначити, що якщо відправити заявку на сайті, можна обміняти валюту без черги в касі, що вельми зручно і швидко. Крім того, тут є можливість відстежувати курс рубль доллар сегодня, але також за весь тиждень. В даному пункті обмін здійснюється з готівкової валютою. При цьому гарантується безпека всіх операцій.
 

Критерії вибору 

 
Перед тим як вибрати підходящий варіант, слід в першу чергу ознайомитися з усіма запропонованими послугами. Також важливо порівняти курси різних обмінників, а потім вибрати найбільш підходящий для себе варіант. Обмінник слід вибирати за такими критеріями:
 
  • вигідні умови;
  • наявність обміну необхідної валюти;
  • можливість забронювати суму обміну;
  • надійність і безпеку угоди;
  • суворе збереження конфіденційності.
 
Рекомендується вибирати такий варіант, де пропонується спочатку ознайомитися з актуальним курсом, а потім при необхідності бронювати суму.
 
Порівнювати курси та ознайомитися з пропозиціями різних обмінників не є складним завданням. Відвідавши сайт кожного варіанта можна швидко зрозуміти, де дійсно пропонуються вигідні умови. Також важливо звернути увагу на тривалість роботи обмінного пункту. Чим довше він працює, тим більше викликає довіру, так як це може означати, що в ньому дотримуються правила, а значить, обмінник чесно працює.
 
Слід враховувати, що багато бюро здійснюють обмін валюти за оптовими цінами, що в свою чергу більш вигідно. Якщо необхідно здійснити роздрібний обмін, тариф при цьому може бути не досить привабливим.
 
Не менш важливо розташування обмінного пункту. Адже якщо потрібно обміняти досить велику суму, краще вибрати обмінник, який знаходиться не так далеко.
 
Слід обов'язково стежити за курсом, щоб не зробити обмін, який виявиться зовсім не вигідним.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99