Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Головні переваги та недоліки пластинчастих теплообмінників

Автор: Таня
25.10.2020 21:48

 
 
Багато сучасних компаній займаються виробництвом теплообмінників, які являють собою спеціалізовані пристрої, призначені для здійснення теплообміну між різними теплоносіями. Більшість теплообмінників призначений для передачі тепла від одного теплоносія до іншого, однак у продажі можна знайти обладнання, здатне працювати відразу з трьома і більше теплоносіями. У деяких випадках передача тепла у відповідному пристрої може відбуватися між носієм і поверхнею будь-якого твердого тіла.
 

Основні переваги пластинчастих теплообмінників

 
На сьогоднішній день існує досить велика кількість різновидів теплообмінників, які відрізняються один від одного матеріалами виготовлення, ефективністю роботи й багатьма іншими характеристиками. Проте найпопулярнішим видом в даний час є теплообмінник пластинчастий придбати який можна у відповідному інтернет-магазині. Їх популярність серед сучасних споживачів пояснюється досить великим числом різних переваг.
 
Варто зазначити, що пластинчатый теплообменник володіє дуже важливою перевагою - простим обслуговуванням. При засміченні даного виду обладнання потрібно розібрати теплообмінник, а потім промити його за допомогою звичайної води. Збирати назад пристрій слід тільки після ретельно просушування. Всі перераховані дії не вимагають від людини великої кількості часу, спеціальних навичок або особливих пристосувань.
 
Завдяки тому, що при роботі пластинчастих теплообмінників створюється досить висока турбулентність потоку, дане обладнання засмічується досить повільно. Висока турбулентність рідини забезпечується, насамперед, рифленням, яким володіють багато пластинчасті теплообмінники. Також на рівень турбулентності впливає якість полірування, яке в подібному обладнанні, як правило, знаходиться на досить високому рівні.
 
До основних переваг теплообмінників пластинчастого вигляду також можна віднести економічність. Відповідне обладнання здатне справно функціонувати протягом більше двадцяти років при правильному догляді й обслуговуванні.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99