Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати ручку для міжкімнатних дверей?

Автор: Таня
19.10.2020 15:52

 

 
При виборі дверей можна зіткнутися з проблемою вибору дверної ручки.
 
 
Ручка для міжкімнатних дверей не просто засіб для управління конструкцією, яка впадає в очі. Дана фурнітура підкреслює обстановку і стане важливою тонкої для завершення стилю. Перед кожною людиною постає питання, яку ручку для дверей на сайті 740.com.ua вибрати.
 
Основні моменти вибору:
 
 • При виборі необхідно звернути увагу на наступні моменти:
 • Перевірити якість і надійність конструкції.
 • Перевірити на наявність сколів і подряпин.
 • Перевірити на тактильне відчуття.
 • Врахувати всі необхідні параметри та функціональність.
 • Вибирати тільки щільну ручку, яка прослужить тривалий час.
 • Не варто вибирати унікальні ручки, які у квартирі будуть виглядати безглуздо.
 
Варто зазначити, що дверные ручки на https://740.com.ua/ бувають наступних видів:
 
 1. Стаціонарна ручка, яка має досить просту конструкцію. Вона не має рухомих деталей і ніяк не пов'язана з замковим механізмом. Однією з популярною моделлю даної ручки є ручки - кулі та ручки - скоби. Стаціонарні ручки йдуть в комплекті з роликовими засувками та призначені лише для того, щоб відкрити або закрити двері. Підходять для установки на масивні двері, Де ручка служить декоративним елементом.
 2. Ручки-засувки виконують запірну і декоративну функцію. Дана модель є універсальною. Принцип роботи полягає в наступному: при натисканні ручка втягується і дозволяє двері відкритися, а при припиненні будь - яких дій вона закривається. Основною перевагою даної моделі є можливість підібрати до них будь-який запірний механізм на будь-який смак.
 3. Ручка на планці підходить для комплектації замків з клямкою і засувкою. Дана фурнітура купується в комплекті з запірним механізмом. Даний замок дозволяє уникнути небажане попадання сторонніх осіб.
 4. Поворотні ручки кноби. Дана фурнітура є компактною і завжди представлені в різних унікальних варіаціях.

Важливо, щоб дверные ручки DND by Martinelli підходили за всіма технічними характеристиками й за стилем і колірною гамою до інтер'єру.

Сподіваємося, що дана стаття вам сподобалася. До зустрічі!

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99