Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Як вигідно обміняти валюту і не втратити багато на курсовій різниці?

Автор: Таня
18.10.2020 15:36

 

Існує безліч факторів, які впливають на обмінні курси, в тому числі й економічна ситуація - як в Україні, так і в інших країнах. Якщо у вас нема потреби терміново міняти валюту і ви можете тримати її в гаманці довгий час, то рано чи пізно обов'язково дочекаєтеся моменту, коли транзакція виявиться найбільш прибутковою, і ви заплатите менше при покупці або отримаєте більше при продажу. Коли ж найкраще торгувати, щоб не втратити гроші?

Обмін валюти: банк чи обмінний пункт?

Звичайно, ви можете легко обміняти валюту в будь-якому банку. Однак це не завжди варто робити. Наприклад, якщо ви платите платіжною карткою українського банку за кордоном в магазині або ресторані, банк майже завжди конвертує гроші на рахунку в іноземну валюту за невигідним курсом. Тому краще заздалегідь отримати в банку рахунок в іноземній валюті або валютну карту, яка дозволить здійснювати вигідні транзакції. У більшості випадків обміняти гроші в банку буде менш вигідно, ніж в обмінному пункті.

Звичайно, якщо ви часто за родом діяльності стикаєтеся з обміном однієї валюти на іншу, то напевно вже знаєте, високий або низький курс обміну на даний момент. Однак, проблема може бути в тому, що ви не знаєте, чи варто торгувати прямо зараз.

Якщо ви хочете знайти найвигідніший курс обміну, вибирайте пункти обміну валюти компанії «KIT GROUP» - інформацію про поточні обмінні курси можна знайти на сайті. Тут курс оновлюється кілька разів на день, тому ви можете відразу дізнатися, скільки буде коштувати транзакція.

Обмінні пункти компанії «KIT GROUP» мають багаторічний досвід роботи на валютному ринку. Послуги обмінних пунктів орієнтовані на індивідуальних клієнтів - фізичних осіб, а також підприємців і юридичних осіб.

Чому варто скористатися даною пропозицією?

  1. обмінники відкриті з понеділка по неділю;
  2. постійно оновлюються котирування на сайті;
  3. широкий асортимент валют;
  4. кваліфіковані та досвідчені співробітники;
  5. гарантія повної конфіденційності та безпеки транзакцій;
  6. вигідний обмін валют ужгород в порівнянні з банками;
  7. зручне розташування.


Перед відвідуванням обмінного пункту ви також можете перевірити поточні курси обміну - на сайті котирування оновлюються кілька разів на день, тому ви завжди будете знати актуальний курс валют на даний момент.

Якщо з'являться додаткові питання, ви можете узгодити їх за телефонами на сайті або зв'язатися з консультантами по електронній пошті.

 

Читайте статьи по теме

Євробачення 2022 (відео)
Дивитися інші відео/новини…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99