Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати банк для вкладу?

Автор: Таня
12.08.2020 23:37

 
 
Банківські вклади - перевірений і надійний спосіб отримання хоча б невеликого, але стабільного доходу без жодних ризиків, адже кошти на депозиті застраховані. Банки пропонують сотні вигідних програм, серед яких складно вибрати кращий варіант, який дозволить максимально ефективно інвестувати гроші. Спробуємо розібратися, як знайти ідеальну фінансову установу.
 
Банківські вклади - перевірений і надійний спосіб отримання хоча б невеликого, але стабільного доходу без жодних ризиків, адже кошти на депозиті застраховані. Банки пропонують сотні вигідних програм, в низці яких складно вибрати кращий варіант, який дозволить максимально ефективно інвестувати гроші. Спробуємо розібратися, як знайти ідеальне фінансова установа і внесок з найпривабливішими умовами. Якщо у вас виникли додаткові питання, то розібратися з ними вам допоможе Приват 24 - банківський клуб.
 

Як вибрати валюту банківського вкладу?

 
Перш за все, потрібно визначити, в якій валюті вигідно робити заощадження - найбільш популярні гривня, долар та євро. Депозити в національній валюті відрізняються вищими процентними ставками, однак, потрібно враховувати кілька факторів:
 
  • рівень інфляції в країні, чим він вищий, тим нижче прибутковість вкладів у вітчизняній валюті;
  • прогноз курсу євро і долара - якщо є тенденція до зростання котирувань, можна буде отримати додатковий прибуток;
  • на депозитах в іноземній валюті передбачені комісії при конвертації, що ще сильніше знижує вигідність.
 
На короткий термін оптимально вкладати кошти в гривнях, на тривалий (понад рік) - в іноземній валюті, якщо в найближчій перспективі немає різко негативних факторів.
 

Як підібрати оптимальний термін депозиту у банку?

 
Вклади на тривалий термін дозволяють розраховувати на підвищений дохід, однак є ймовірність, що гроші знадобляться в терміновому порядку, їх доведеться зняти, через що всі відсотки будуть загублені - якщо фінансове становище нестабільне, довгострокові депозити не рекомендовані.
 
З іншого боку, можна підібрати внесок з лояльними умовами розірвання договору або на короткий термін, наприклад, 3 місяці. Аналогічну функцію виконують і банківські картки з нарахуванням відсотків на залишок - зняти гроші можна в будь-який момент без втрати відсотків.
 

5 рекомендацій для грамотного вибору банківського депозиту

 
Визначити тільки валюту і термін вкладення коштів для вибору банківського вкладу недостатньо, потрібно врахувати і інші критерії:
 
  1. процентні ставки - за високими показниками можуть ховатися доп. умови;
  2. капіталізація відсотків - вигідна, якщо вклад відкривається на період більше року;
  3. можливість поповнення та обмеження максимального розміру внеску;
  4. можливість часткового зняття відсотків або коштів з рахунку;
  5. особливості обслуговування - необхідно, щоб можна було з легкістю поповнювати вклад або зняти гроші після закінчення терміну дії договору без комісій.
 
При пошуку вигідного депозиту слід розглядати цілий ряд критеріїв комплексно, включаючи термін, валюту, ставку, вимоги до суми, додаткові умови. Знайти тільки найвищу процентну ставку недостатньо - депозит може виявитися далеко не таким привабливим, як хотілося б. Втім, зупинити свій вибір однозначно слід на банках, а не інших фінансових установ, де пропонують привабливі умови - банківські вклади застраховані, навіть при відкликання ліцензії вдасться забрати свої гроші.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99