Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Чому торгівля бінарними опціонами вигідна в будь-який час?

Автор: Таня
24.03.2020 16:52

 
 
Бінарні опціони користуються великою популярністю у всьому світі завдяки наявності найбільш вигідних умов для торгівлі активами. Простота роботи системи, широкий вибір інструментів і великі відсотки прибутку дозволяють заробляти навіть початківцям-трейдерам. У бінарних опціонах відсутні обмеження, які зазвичай є на інших різних торгових платформах. Середній розмір можливого прибутку залежить від початкової суми і типу обраного напрямку для роботи.
 

Скільки можна заробити з опціонами?

 
Заробіток трейдера залежить від обраного напрямку, умов брокера і початкової суми інвестицій за контрактом. Перед роботою трейдер повинен самостійно визначитися з можливим прибутком в майбутньому. Чим вище дохід, тим більше ризиків. Однак, завдяки надійній системі страхування трейдерів з усіма угодами є застрахованими і навіть в разі несприятливого прогнозу користувач зможе отримати певну частину початкової суми. В середньому з 100 доларів при високій ймовірності успіху можна заробити до 70%. Якщо вас зацікавила торгівля бінарними опціонами, то радимо перейти за посиланням https://olymp-trade24.com/olymptrade/, не гаючи часу.
 
Бінарні опціони вимагають певної підготовки і розуміння наслідків поточного виконання дій. Професійні трейдери, які працюють з опціонами кілька років мають середній дохід 10 000 і більше тисяч доларів, в залежності від обраного напрямку. Імовірність отримання високого прибутку також залежить від правильності підбору конкретної стратегії.
 

Переваги торгівлі опціонами

 
Бінарні опціони надають ряд ключових переваг в порівнянні з іншими аналогічними торговими системами. Наприклад, особливістю опціонів вважаються високі відсотки. В середньому користувач може заробити близько 65% з однієї угоди. Широкий вибір активів для роботи дозволяє зосередити увагу на найбільш вигідних і прибуткових напрямках, що позитивно позначається на обсягах заробітку.
 
Ключові переваги опціонів:
 
- доступність для користувачів;
- надійний захист системи;
- мінімальні ризики торгівлі;
- великий вибір контрактів;
- високі відсотки.
 
Опціони відмінно підходять як для досвідчених, так і початківців трейдерів. Користувачі можуть самостійно контролювати хід операції, а при необхідності змінювати умови контракту. Також до переваг можна віднести і високу швидкість торгівлі. Середній час контракту складає 30 секунд - 1 година.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99