Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як правильно вибрати лазерний принтер?

Автор: Таня
24.02.2020 21:28

 
Лазерний принтер - відомий кожному принтер, але при виборі цієї техніки завжди виникають питання, яку марку вибрати, які є види, скільки коштуватиме утримання і багато інших. У цій статті ми допоможе правильно вибрати і придбати потрібний для вас лазерний принтер.
 
Повертаючись до вибору лазерного принтера, давайте приблизно оцінимо ваш бюджет, адже моделі є різні і діапазон дуже великий, від найпростіших до серйозних гаджетів за кілька тисяч доларів. Після того, як ви точно знаєте, скільки грошей готові витратити, потрібно вирішити, купувати лазерний принтер або БФП, адже вони дуже схожі функціонально, але другий - більш універсальний і відмінно підійде для офісу і колективу від 5 людей і більше.
 
Купуєте лазерний принтер для домашніх потреб або для роботи? Цей момент також важливий і вимагає уваги. Тут основний орієнтир падає на швидкість друку і сучасні лазерные принтеры здатні показувати неймовірні результати. Також у багатьох нових моделях лазерних принтерів є додаткові опції:
 
 • двосторонній друк;
 • різні формати паперу;
 • діапазон дозволів зображення;
 • кількість кольорів;
 • різна щільність паперу;
 • наявність USB порту;
 • wi-fi модуль.
 
Після цього ви чіткіше будете розуміти, який саме електронний помічник вам потрібен і відштовхуючись від ціни, буде доглядати для себе варіанти в якісних магазинах техніки. Продавці дуже швидко підберуть потрібні моделі на ваш запит, саме тому дуже важливо заздалегідь підготуватися і відповісти на вищеописані моменти.
 
На закінчення радимо вам звернути увагу на такі пункти:
 
 • виділяється бюджет для покупки;
 • обсяги робіт;
 • необхідність додаткових опцій;
 • чи потрібна двосторонній друк;
 • для будинку потрібен принтер або в офіс;
 • що ви будете друкувати (фото, тексти, документи, графіки);
 • які розміри паперу вам потрібні;
 • скільки ви готові витрачати на витратні матеріали (дізнатися це допоможуть продавці в магазині, вважаючи в залежності від середніх обсягів роботи, покупку нових картриджів та комплектуючих).
 
Підготуйтеся до покупки заздалегідь і ви заощадите масу часу для себе та інших при виборі нового лазерного принтера.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99