Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як правильно вибрати квадратну трубу?

Автор: Таня
12.02.2020 22:17

 

Більшість виробників металевого прокату мають у своєму асортименті не тільки круглі труби, але і вироби профільні - квадратного, прямокутного або навіть шестикутного перетину. Хоча ці труби не застосовують для прокладання водо- чи газових магістралей, інтерес на них незмінно залишається високим.
 
Однак, зрідка перетину з прямими кутами труба знаходить використання і в водомірних вузлах: коли потрібно створити хороший короб для захисту. Важливе значення, яким володіє залізна труба квадратна перед круглою - 4 жорсткі ребра.
 
До недавнього часу в промисловості застосовувався металевий брус того ж перетину, проте в даний час профільовані труби підтвердили власну перевагу і над ним:
 • вони легше цельнометаллического бруса (виходячи з цього, стає менше вага конструкції в загальному);
 • зручніше в перевезенні і легше в монтажі;
 • конструкція з профтруба не вимагає посиленого фундаменту;
 • вони міцніше на вигин, а це означає, вище опірність навантаженням;
 • вони виготовляються з покриттям із захисним ефектом, з цього більш стійкі до процесу корозії, що дає можливість застосовувати їх під землею і на чистому повітрі.

Якщо вас цікавлять квадратні труби, то переходим на сайт и делаем свой выбор вже зараз.

Ключові галузі використання та особливості

Труба квадратна і прямокутна використовується повсюдно, так як вони вважаються головною варіацією профтруба. Найбільш вдало застосовують подібні вироби в будівництві: для каркаса при спорудженні металевих конструкцій.
 
Прекрасно себе зарекомендували квадратні і труби з прямими кутами в процесі виготовлення зовнішньої реклами.
 
Охоче ​​використовують профільну продукцію для будівництва парканів - самих різних парканів, огорож, поручнів, для зміцнення віконних і дверних прорізів.
 
 Найбільше використання знайшла сталева труба квадратна, особливо «з кутами». Її застосовують не тільки в будівництві, але і в автомобілебудуванні, в меблевому виробництві, для виробництва деталей автомобілів і легких конструкцій несучого типу.
 
Вище ми говорили про те, що профільні вироби не застосовують при прокладанні водомірних вузлів. Цьому є вагоме пояснення:
 • не звертаючи уваги на те, що вони тримають високі навантаження, однак це тільки зовнішні навантаження. Витримувати внутрішній натиск або високий тиск всередині вони не можуть;
 • внутрішній обсяг труби сталевий менше, ніж у круглої;
 • а ось площа сталева труба квадратна має більшу, ніж кругла, виходячи з цього витрата матеріалу на її виготовлення вище, що робить її застосування не мають сенсу;
 • пристойна площа за собою тягне більш велику вагу всієї системи комунікацій;
 • комплектуючі, обладнання і все фітинги в водомірних вузлах і газопроводах випускаються тільки для круглого профілю.
Однак в якості каналу для самих різних комунікацій профилированная труба зрідка виявляється прекрасним варіантом, гарантуючи захист прокладених водо- і газових магістралей.
 
Сортамент профтруба залежить від великої кількості різних чинників. Вони формують все - від методу виготовлення до подальшого застосування:
 • марка сталі;
 • товщина стінок;
 • принцип виготовлення;
 • повторна обробка.
Для виробництва прямокутних і труб квадратного перетину застосовують сталь різних марок. Зрідка застосовуються й інші матеріали, наприклад, користується великим попитом труба алюмінієва квадратна, так як має чудові антикорозійні характеристики і, що особливо цінно, невелика вага.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99