Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги оптових покупок

Автор: Таня
17.01.2020 23:32

Торгівля включає в себе дві основні області. Перша - відноситься до роздрібних закупівель, а друга - оптової торгівлі. Зрозуміло, кожен напрямок має свої характерні особливості. У той же час відмінності стосуються, в першу чергу, таких факторів, як кількість придбаних товарів, а також запропоновані ціни, їх рівень. Необхідно розуміти суть цих покупок великими партіями, їх особливості.

 

Наприклад, ви можете перейти на сайт luxury-ua, де представлений каталог, у якому ви знайдете широкий асортимент непродовольчих товарів.

При покупці товарів оптовими партіями, мова йде про великі закупівлі. Саме ця характеристика відрізняє оптову торгівлю від роздрібної, коли покупець бере один або кілька речей, але не багато. У той же час треба розуміти, що, коли планується купувати оптові товари, скільки доцільно брати. У кожному конкретному випадку це число може відрізнятися. Крім того, варто згадати такі версії, як «дрібний» і «великий» опт. Тут закупівля великими партіями теж буде варіюватися за обсягом, кількістю товарів. Безумовно, при першому варіанті мова йде про меншу суму, якщо ми зробимо порівняння з другим. Крім того, відмінності можуть вплинути на рівень пропонованих цін.

В даний час вибір товарів оптом стає все більш популярним. Це не дивно, оскільки дане рішення дає кілька переваг. Одним з найбільш значущих чинників є можливість економії.Як відомо, для багатьох потенційних клієнтів компанії, що реалізують різні категорії продуктів, економія стає головним чинником. Часом навіть це стає значущим критерієм вибору. У той же час дешева оптовий продаж - це найкраща можливість, за допомогою якої можна домогтися більшої економії.

При розрахунку слід зауважити, що вартість кожного товару буде набагато нижче, ніж при роздрібній купівлі. Саме, доданих умовах вигоду може отримати покупець, коли мова йде про оптову торгівлю. У зв'язку з цим, дана область стає все більш актуальною за останні роки.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99