Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги кредиту готівкою

Автор: Таня
09.12.2019 23:49

Сьогодні залишитися без коштів, практично, неможливо. Банківські організації пропонують різні способи кредитування, які допомагають вирішити фінансове питання.
 
Кожен вид кредитування передбачає доступні можливості в отриманні грошових коштів.
 

У чому полягають особливості даного банківського продукту?

 
Даний вид кредитування пов'язане зі значними перевагами:
 
  • Оперативність отримання грошових коштів. Як правило, заявки на такі кредити, розглядаються не довгий час. Отримати грошові кошти та пакет документів можна протягом трьох днів. Відмінною особливістю даного банківського продукту вважається пропозиція онлайн кредитування, яке передбачає подачу заявки, не виходячи з дому, так само, як і отримання грошових коштів на карту власника.
  • Кредит готівкою не передбачає вказівку цілей для використання грошових коштів, що дозволяє отримати можливість розпоряджатися ними на свій розсуд. Таке кредитування зручно для тих, хто збирається зробити велику покупку або витратити гроші на поточні витрати.
  • Умови кредитування залучають клієнтів тим, що при оформленні заявки за даним посиланням https://ukredit.net/kredit-nalichnymi/ не потрібно запрошувати поручителів, представляти довідку про доходи або заставляти майно.
  • Крім цього, банками пропонуються зручні умови погашення заборгованості, так як оплата кредиту здійснюється рівними частками. Крім того, завжди є можливість повністю погасити кредит. Оплачувати займ можна різними способами, що так само створює зручності.
 
Недоліком такого кредитування є часто підвищена процентна ставка. Однак це цілком обґрунтовано, тому що банк повинен бути впевнений в повній оплаті кредиту. Незважаючи на це, даний продукт пропонується багатьма банками. Це дозволяє вибрати такий, де відсоткова ставка буде низька, а умови кредитування привабливими.
 
Є і ще одна особливість даного кредитування. Видача грошових коштів передбачає їх «стелю». Однак слід зауважити, що у деяких банків він високий, що дозволяє отримати велику суму і задовольнити потреби самого звичайної людини.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99