Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Онлайн кредит без відмови: як вибрати МФО?

Автор: Таня
26.10.2019 21:59

Терміново потрібні гроші, але ви невпевнені в тому, що банк схвалить запит на кредит? Ця установа - не єдине місце, де можна отримати позику. Видають кредит онлайн без відмови багато МФО. Головне - знайти надійну компанію.
 
Як вибрати МФО?
 
Враховуйте свою кредитну історію і вік. Наявність офіційного працевлаштування теж може вплинути на рішення фінансової організації. Якщо з будь-яким пунктом є проблеми, потрібно шукати компанію з високим відсотком схвалень. Є МФО, які видають гроші в кредит онлайн на карту без відмови навіть пенсіонерам, безробітним, студентам і людям із зіпсованим кредитним рейтингом. Однак нерідко в таких випадках завищується ставка, сильніше обмежується сума або термін для погашення боргу.
 
Ставка - найголовніший критерій вибору МФО на сайті https://loando.ua/, вона зазвичай складає 1-2% на добу. Погоджуватися на більш високу ставку має сенс, якщо компанія готова надати більшу суму, пропонує багато часу на погашення кредиту і т. п.
 
Шукайте акції. Це найпростіший і ефективний спосіб отримати мікрокредит вигідно. Конкуренція на ринку висока і компанії залучають нових клієнтів вигідними пропозиціями. Так, легко знайти МФО з безвідсотковим першим кредитом. Зверніть увагу, що під «0%» може ховатися від 0,01 до 0,9%. Тому уважно читайте умови.
 
Бонусна програма - ще один момент, на який потрібно звертати увагу. Повторні позики ви зможете брати на більш вигідних умовах. Іноді накопичені бали можна витратити на погашення кредиту.
 
Важлива опція - продовження кредиту. Є діє така функція, можна не хвилюватися про короткому терміні позики. Ви зможете пролонгувати договір, уникнувши штрафних санкцій. Дострокове погашення позики - теж зручна опція. Вона дозволяє уникнути зайвих витрат.
 
Переваги мікрокредитів
 
Простота оформлення - головна причина, по якій вибирають позики в МФО. Не потрібно готувати додатковий довідки, шукати поручителя або заставу. Досить даних паспорта та ІПН - це документи, які кожен має при собі. Більшість компаній діють в онлайн-режимі. Це означає, що отримати кредит готівкою вдасться за допомогою будь-якого комп'ютерного або мобільного пристрою, підключеного до Інтернету. Оформити запит можна, навіть перебуваючи в магазині. Розглядаються заявки за кілька хвилин. Багато МФО видають позики цілодобово, у вихідні та святкові дні.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99