Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як самому вибрати брокера?

Автор: Таня
08.10.2019 22:33

На українському ринку існує велика кількість компаній, що надають брокерські послуги. Трейдеру буває важко зробити вибір на користь тієї чи іншої фірми. При виборі брокера потрібно звернути увагу на декілька важливих моментів. У фінансової організації повинна бути ліцензія. Якщо фірма надає фінансові послуги без відповідних дозволів з боку контролюючих органів, то вона порушує закон. Ставати клієнтом таких «фінансистів» не варто. Досить важливим індикатором надійності буде час присутності брокера на ринку. Організація, яка отримала ліцензію два місяці тому, ще не має стійкої репутації і широкої клієнтської бази.
 
Багато брокерські організації публікують в інтернеті свою фінансову звітність. Якщо фірма системно збиткова, то у неї можуть виникнути проблеми. Постійно зростаюча прибуток від основної діяльності говорить про стабільність бізнесу. Вибирайте прибуткові компанії. Вивчіть відгуки клієнтів про різні брокерських фірмах. Якщо про організацію люди відгукуються негативно, то зв'язуватися з нею не варто. Велика кількість позитивних відгуків говорить про те, що брокеру можна довіряти. Деякі організації «вкидають» фальшиві відгуки в мережу, але правду все одно не сховаєш. Знайдіть людей, які є клієнтами брокерських компаній і поговоріть з ними.
 
Вивчіть сайт брокера. Він повинен бути інформативним і зручним у використанні, таким як сайт за даним посиланням https://www.ffin.ua/service/brokerske-obslugovuvannya, а незручний портал говорить про недостатню увагу до інформаційних потреб клієнта. З'ясуйте, хто є керівником брокерської фірми. Ця людина повинна мати кришталево чисту репутацію.
 
Зателефонуйте в брокерську організацію і відвідайте її офіс. Спілкування з співробітниками фінансової компанії має бути комфортним. Хамство, некомпетентність, презирливе ставлення і байдужість працівників брокерського будинку повинно бути прийнято вами до уваги. Пов'язувати своє фінансове майбутнє з неприємними людьми не слід. Доступність офісів компанії теж має певне значення. Для вирішення деяких ділових питань потрібно ваша особиста присутність.
 
Перед укладенням договору потрібно ретельно вивчити фінансову сторону питання. Ознайомтеся з тарифами всіх брокерів, порівняйте їх між собою і виберіть оптимальний варіант. Вибір тарифу тісно пов'язаний з вашими фінансовими цілями і торговою стратегією. Тарифна сітка має суттєвий вплив на прибутковість інвестицій в довгостроковій перспективі.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99