Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як правильно вибрати ланцюгову бензопилу?

Автор: Таня
17.09.2019 12:05

Якісна ланцюгова бензопила необхідна в сучасному садівництві, столярстві, при заготівлі будівельних матеріалів і проведенні ремонтно-будівельних робіт. Перед покупкою цього інструмента, потрібно розібратися в багатьох аспектах.
 
Призначення бензопили
 
Ланцюгова бензопила - це незамінний професійний пильний інструмент ручного типу. Використовую даний агрегат можна в особистих або професійних цілях, впоратися з ним зможе як новачок, так і майстер. За допомогою бензопили можна виготовити міцну заготовку з дерева для подальшого опалювального сезону. Розпил колод здійснюється легко і швидко.
 
Бензопила застосовується для кронування та обрізки дерев, чагарників в саду. Можна здійснювати професійну валку лісу, розкроювати деревину і подальшої заготівлею матеріалів для продажу.
 
Ланцюговий інструмент дозволяє ефективно розпилювати дерев'яні скло-і дверні пакети будь-якої конструкції. Можна здійснювати різання гіпсокартону, пластику та інших композитних матеріалів. Часто використовується в столярній сфері.
 
Як вибрати ланцюгову бензопилу?
 
Від професійного статусу залежить остаточна вартість агрегату. Бензопили можуть бути побутовими, напівпрофесійними і професійними. Придбати таке обладнання можна за даним посиланням tehno-stil.com.ua/benzopily, тут представлений широкий асортимент ланцюгових бензопил різної потужності.
 
В першу чергу вартість інструменту залежить від довжини шини. Побутові і напівпрофесійні пили мають довжину шини в межах 45 см. Якщо цей показник буде більше, тоді можна використовувати бензопилу для валки товстих дерев в лісі. Ці пилки призначені для активної та тривалої роботи в різних умовах. Важливу роль відіграє потужність бензинового мотора, чим більше його показники, тим легше працювати з матеріалами.
 
У модельних рядах даної техніки можуть бути різноманітні відхилення від норм. Деякі моделі можуть використовуватися і для більш складних робіт. При виборі бензопили потрібно завжди звертати увагу на додаткові характеристики, це якість мастила ланцюга, захист від випадкового запуску обладнання, система гасіння навмисного запуску і багато іншого. Якщо правильно вибрати інструмент, тоді працювати з ним буде комфортно, безпечно і практично. 
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99