Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Автоматизація бізнесу: особливості, переваги

Автор: Таня
25.08.2019 17:58

Автоматизація бізнесу дозволяє його власникам скористатися масою переваг. По-перше, підвищується ефективність роботи з клієнтами, по-друге, істотно збільшується прибуток. Саме тому безліч сучасних підприємств прагнуть до автоматизації свого бізнесу.
 
На жаль, далеко не всі підприємці серйозно ставляться до вирішення даного питання, внаслідок чого допускається безліч помилок, виправлення яких вимагає додаткових грошових і часових витрат. Найчастіше все відбувається наступним чином: фірма купує ПЗ і робить комплексне впровадження програм у власну систему, що в свою чергу супроводжується безліччю складнощів. Наприклад, може з'ясуватися, що працівникам не подобається ідея переходу на нову систему або перенесення організованого бізнес-процесу на нові стандарти виявиться занадто складним. В результаті, система буде використовуватися в повному обсязі або її зовсім закинуть.
 
Завдяки подібним прикладам керівники компаній стали більш відповідально підходити до автоматизації бізнесу. Адже програма може бути ефективною, але тільки в разі пред'явлення вимог. Іншими словами, необхідно зайнятися складанням технічного завдання. Насамперед слід визначитися з процесами, які повинні бути автоматизовані в обов'язковому порядку. Роботу можна довірити співробітникам, або звернутися до фахівців, які надають професійні послуги компанії UIT, але в будь-якому випадку для обліку важливих моментів і максимально ефективного використання програми необхідно позначити етапи, згідно з якими ви будете діяти:
 
1. Бізнес-процеси. В першу чергу визначте, з чим буде пов'язана робота системи автоматизації. Щоб спростити завдання, потрібно відповісти на кілька запитань:
 
- Які процеси лягають на плечі співробітників?
 
- Які причини зумовлюють виникнення проблем при виконанні цих процесів?
 
Усунути причини можна наступним чином: займіться автоматизацією проблемних ділянок, які гальмують роботу компанії, а також замовте абонентське обслуговування продуктів 1С вже зараз.
 
2. Таблиці. Інформація - цінна річ, яка вимагає дбайливого звернення. Якщо зібрати всі в одній базі даних, яка буде надійно захищена від злому, то вам не доведеться витрачати час на пошук тієї чи іншої інформації. Тому визначте тип використовуваних даних, а також параметри, за якими вони можуть бути розподілені.

 

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99