Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Черепиця Gerard: переваги та особливості

Автор: Таня
16.08.2019 22:49

Черепиця Gerard є різновидом металочерепиці, заснована на профільованому листі зі спеціальним покриттям. Як і будь-який інший покрівельний матеріал, дана черепиця використовується для захисту будівель від впливу атмосферних опадів. Але в даному сегменті, черепиця від компанії Gerard виходить за звичні рамки розуміння і сприйняття покрівельних матеріалів. Якщо говорити більш звичною мовою, то даний покрівельний матеріал відноситься до елітної категорії.

Особливість

Привабливість зовнішнього вигляду є одним з маси істотних переваг даного покрівельного матеріалу. За рахунок застосування натуральної кам’яної присипки композитна черепиця Gerard характеризується витонченим і неповторним зовнішнім виглядом. Даний матеріал зміг втілити в собі всі позитивні якості і характеристики керамічної і бітумної черепиці при цьому повністю нівелюючи всі їх недоліки.

Композитна черепиця від виробника Gerard є багатошаровим покрівельним матеріалом, основою якого складає сталевий лист товщиною в 0,45 мм. Від згубного впливу корозії лист металу захищений застосуванням алюмінієвого сплаву.

Переваги черепиці Gerard

Настільки великий рівень популярності і затребуваності на покрівельні матеріал від компанії Gerard обумовлюється тим, що така черепиця володіє всіма тими характеристиками і перевагами, які властиві кожному окремому виду аналогового покрівельного матеріалу.

За рахунок відносно невеликої ваги істотно спрощуються монтажні роботи, може використовуватися для будівель і споруд будь-якого напрямку, а також при проведенні робіт самого різного спектру: будівництві, реконструкції або ремонті. До найбільш значущих переваг черепиці від компанії Gerard варто віднести наступний спектр позитивних якостей:

  • Надійність. Даний покрівельний матеріал може з успіхом використовуватися в будь-яких кліматичних умовах;
  • Привабливість зовнішнього вигляду. Може гармонійно вписатися в інтер’єр практично будь-якого напрямку: починаючи від класичного стилю і закінчуючи ультрасучасними напрямками;
  • Довговічність. Тривалість експлуатаційного періоду покрівлі Gerard досягає 80 років, що є прекрасним експлуатаційним показником.

Черепиця Gerard — це гарант довговічності, якості та стилю.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99