Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Державні закупівлі в системі ProZorro: що це, в чому їх переваги?

Автор: Таня
13.08.2019 22:53

Вже протягом декількох років всі держзакупівлі здійснюються через спеціально створену платформу ProZorro. Такий підхід був введений для того, щоб державні виконавчі органи, а також підвідомчі підприємства, здійснювали закупівлі через систему прозоро.
 
Йдеться про відкрите офіційному порталі, на якому безперешкодно можна отримати доступ до всієї інформації, що цікавить. Держзакупівлі ProZorro можуть бути двох видів - допорогові і надпорогові. Перша категорія має на увазі закупівлю товарів на суму до 200 тисяч гривень і оплату послуг до 1,5 мільйонів гривень. Якщо мова йде про суми вище зазначених, то це вже надпорогові закупівлі.
 
В результаті закупівельна процедура згодом також диференціювалася. Тепер закупівлі на суму понад 200 тисяч гривень за товари і 1,5 мільйонів за послуги можна здійснювати декількома шляхами:
 
  • організації відкритих торгів;
  • ведення конкурентних діалогів;
  • ведення переговорів.
 
Пропозиції можуть надходити від будь-яких осіб. І щоб торги взагалі могли статися, необхідно всього два учасники. Конкурентний діалог можливий в тому випадку, якщо замовнику необхідна додаткова інформація з приводу майбутньої покупки. Уже на етапі переговорів підписуються всі необхідні документи.
 
Переваги держзакупівель у системі ProZorro
 
На території України діє закон, згідно з яким всі державні закупівлі повинні проводитися через систему ProZorro. Самі торги проводяться на спеціально створених і акредитованих торгових майданчиках. Залежно від рівня акредитації майданчик має право проводити допорогові або надпорогові торги. 
 
Вибір майданчика - це особиста справа користувача, він цілком може вибирати в залежності від власних уподобань або потреб. Пропозиція потрібно опублікувати тільки на одному майданчику, після чого воно буде продубльовано на інших. Радимо відвідати смарт тендер биз - електронний майданчик комерційних і державних тендерів прозоро.
 
Чому держзакупівлі на ProZorro мають переваги? По-перше, дана система забезпечує прозорість кожного проведеного тендеру. По-друге, не потрібно витрачати багато часу на пошуки замовника або виконавця. Та й весь документообіг електронний вигляд. По-третє, такий формат відрізняється простотою доступу і використання.
 
Брати участь в торгах можуть як резиденти країни, так і нерезиденти. Останнім доведеться брати участь в євроторгах, де вартість товарів перевищує 133 тисяч євро, послуг - 5,15 міньйонів євро.
 
Сьогодні існує багато торгових майданчиків, через які здійснюються держзакупівлі. Багато з них мають розширеним функціоналом, що дає можливість користувачам дуже швидко розібратися в роботі і отримати хороший результат. Сучасні майданчики доступні навіть для новачків в державних закупівлях, настільки ефективно організована їхня робота.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99