Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як правильно вибрати гальмівні колодки

Автор: Vladislav
14.07.2019 23:48

В процесі експлуатації авто кожен водій неминуче стикається з заміною деталей, схильних до зносу. До таких елементів відносяться і гальмівні колодки. До вибору цих невеликих, але дуже важливих запчастин потрібно підійти з усією відповідальністю: адже критична несправність гальм може не тільки завдати шкоди автомобілю, а й поставити під загрозу його водія і пасажирів. На сучасному ринку гальмівні колодки представлені різноманітними марками, які відрізняються за матеріалом, країні виробництва, вартості.

Коли міняти гальмівні колодки?

В першу чергу звернемо увагу на те, що на більшості автомобілів встановлюється два типи гальм: дискові - на передню вісь і барабанні - на задню. Дискові гальма є більш надійними, оскільки навантаження на передню вісь при гальмуванні вище, але і знос колодок в них відбувається швидше. Барабанні гальма простіші у виготовленні і гірше справляються з навантаженнями, але їх колодки тормозные при цьому довше зберігаються. Зразкові мінімальні цифри пробігу, після яких можна задуматися про заміну колодок - 10 тис. Км для дискових і 30 тис. Км для барабанних, проте в умовах звичайної міської їзди ці значення будуть набагато більше.

Способи кріплення гальмівних колодок

Практично всі колодки складаються з міцної основи і прикріпленого до неї фрикційного м'якого матеріалу. Існує два способи такого кріплення: за допомогою заклепок або проникаючого клею. Важко сказати, який з варіантів краще, але для різних кріплень різними будуть ознаки зносу: клепані колодки стираються до заклепок, а потім з'являється характерний скрип (він і свідчить про те, що необхідна заміна); клеєні ж зношуються до самої основи, що може привести до пошкодження барабанів або дисків, якщо заміну не провести вчасно. Тому за станом клеєних колодок потрібно стежити уважніше. При їх критичному зносі буде чутно тертя металу об метал.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99