Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги теплиць з полікарбонату

Автор: Таня
08.07.2019 14:01

Всі дачники знають, що переваг у теплиць з полікарбонату дуже багато.
 
До недавніх пір теплиці зводилися за допомогою скла або користувалися в якості покриття конструкції поліетиленовою плівкою. Скло - хороший варіант для створення теплиць. Однак він дуже крихкий і важкий, що створює навантаження на каркас і підстава. Крім того, скло - це дороге задоволення. Що стосується поліетиленової плівки, то даний матеріал для теплиць має масу недоліків, найголовнішим з них є те, що використовувати плівку можна тільки на один сезон.
 
Після використання плівка стає каламутною, грубої, а в підсумку розривається. Сьогодні стало набагато простіше з появою сучасного матеріалу, назва якого полікарбонат. Теплиці, виконані за допомогою сучасного матеріалу набирають з кожним роком все більшої популярності. І це цілком виправдано. До речі, купить теплицы из поликарбоната можна на сайті zavodteplic.com.ua дуже вигідно.
 
Чим же заслуговує полікарбонат таку затребуваність?
 
Сьогодні, проїжджаючи повз приватних будівель або садових товариств тільки і видно теплиці з полікарбонату. Це незаперечний факт, так як даний матеріал має масу достоїнств, які полягають в наступному:
 
  • матеріал надзвичайно, легкий. За рахунок цього можна збільшити ширину прольоту теплиці;
  • під такий матеріал не потрібно зводити фундамент, все тому, що матеріал дуже легкий, а значить, і навантажень від нього, практично, ніяких;
  • незважаючи на те, що матеріал легкий, не можна сказати, що він не володіє міцність. Навпаки, ступінь міцності полікарбонату дуже висока. Він здатний впоратися з будь-якими природними явищами у вигляді граду або снігових покривів;
  • теплиці з полікарбонату можна облаштовувати в будь-якому регіоні України, так як матеріал легко справляється з різними перепадами температур від -40 ° С до + 100 ° С. Тепло дуже добре зберігається всередині теплиці і, причому тривалий час;
  • можна встановити готові вироби, а можна зібрати теплицю самостійно, так як монтаж не викликає складності і впоратися з ним може будь-яка людина, навіть не має досвіду в будівництві.
 
Щоб все це відчути, слід придбати теплицю з полікарбонату.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99