Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Принцип роботи ГБО четвертого покоління

Автор: Таня
13.06.2019 00:04

Газобалонне обладнання четвертого покоління - це газові системи новішого типу. Відрізняються вони від 1, 2, 3 абсолютно всім. Оснащуються іншим редуктором, газовими форсунками. Встановлюється безліч датчиків - температури, тиску газу, розрідження повітря. Дане обладнання регулюється за допомогою блоку управління. Тому для регулювання необхідно підключити комп'ютер для точної подачі газу.
 
Також дане обладнання не потрібно перемикати кнопками, тумблерами. ГБО 4 покоління https://vipgaz.ua/ustanovka-gbo-4-pokoleniya автоматично перемикає автомобіль на газ - при підвищенні температури двигуна до певної. Рівень температури виставляється безпосередньо в самій програмі блоку управління.
 
Всі покоління газобалонного обладнання обладнані практично однаково - редуктор, випарник, трубки, мультиклапан, перемикач газу. Четверте вважається наслідком розробок або доробок другого і третього. Характерною особливістю є система, наділена розподіленим синхронним уприскуванням. Тому ГБО 4 стало більш надійної і ефективної системою.
 
Що стосується двигуна на авто з ГБО четвертого покоління, то він працює набагато рівніше і м'якше. При цьому принцип роботи ідентичний для всіх виробників.
 
У більшості автомобілів працює датчик кисню. Даний апарат потрібен для аналізу згоряння суміші. Саме за його показниками майстри вносять коректування в тривалість відкриття форсунок, яке необхідно даному автомобілю.
 
Якщо ви вирішили встановити ГБО 4 покоління, зверніться в автосервіс. Фахівці надають безкоштовні консультації та діагностику. Перед проведенням переоснащення автомобіля майстра-установники підбирають оптимальний варіант для вашого авто. Потім протягом 3 годин, ви отримуєте автотранспорт, який економить кошти.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99