Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Сучасні методи лікування зубів

Автор: Таня
12.06.2019 21:20

 
 
Сучасні наукові технології тісно вплітаються в медицину, і особливо яскраво це простежується в такій медичній галузі, як стоматологія. Сучасне обладнання і новітні методи лікування зубів дозволяють всі дії виконувати ефективно і безболісно.
 
До речі, перейшовши за посиланням www.lumident.kiev.ua/ua/services/lechenie-zubov можна отримати інформацію про лікування зубів в Києві. Одним з таких методів є лікування зубів лазером. Але тільки цю процедуру зазвичай виконують в декілька етапів. Так, спочатку сканується кожен зуб, щоб виявити проблемні ділянки в порожнині рота.
 
Завдяки сучасним методам лікування зубів тепер можна виправити і усунути будь-які дрібні пошкодження в роті. Лазерний промінь завжди діє м'яко і ніяких неприємних відчуттів не буде. Ніякого кровотечі при такому лікуванні бути не може, навіть якщо потрібно розрізати ясна. Крім того, такий промінь допомагає очистити порожнину рота від патогенних бактерій. Встановити пломбу в порожнину рота з таким обладнанням можна легко, швидко і абсолютно безболісно. Саме такий спосіб можна використовувати і при запаленні ясен і при інших подібних захворюваннях. Ще один метод лікування зубів - це спосіб Айкон, коли всього лише за один сеанс можна прибрати карієс. Цей спосіб лікування вважається щадним, тому для пломбування використовують рідку пломбу, яка наносити на очищену і підготовлений зуб як гель. Після цього зуб висушується теплим повітрям. На останньому етапі йде полірування зуба, щоб він був гладким і білим. Прекрасно цей метод підходить для лікування молочних зубів, а також тих, де нерв ще живий, і який ще можна відновити.
 
Популярним вважається і лікування зубів озоном. Проникаючи всередину зуба, саме озон вбиває всі бактерії в роті. Після такої обробки такі зуби ще й обробляють спеціальним складом. Лікувати зуби таким способом легко і швидко. Способів і методів лікування зубів сила-силенна, але варто вибирати лише тільки ті, які є безболісними. Варто пам'ятати, що чим раніше пацієнт звернутися до стоматолога, тим краще вдасться зберегти зуби.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99