Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Онлайн позики: переваги перед банківськими кредитами

Автор: Таня
07.06.2019 22:38

Онлайн позика є вигідною альтернативою банківському кредиту з точки зору швидкості і простоти оформлення. Розглянемо, в чому вигода онлайн кредитування перед банківськими кредитами.
 
Онлайн позику можна взяти в будь-який день тижня, в тому числі і у вихідний, в будь-який час доби, а також у святкові дні (в банку отримати кредит можна тільки в робочий час).
 
Оформити кредит в інтернеті можна, не виходячи з дому, а для отримання грошей в банку буде потрібно спочатку туди поїхати, вистояти чергу, відповісти на всі незручні запитання менеджера і навіть можливо отримати відмову по кредиту без пояснення причин.
 
Онлайн кредитування видається без довідок про доходи, без поручителів і без застави (в банку все це знадобиться).
 
Повернути борг в інтернеті можна, не виходячи з дому, можна просто перевести гроші на рахунок МФО.
 
Онлайн позику можна продовжити при необхідності, домовитися з банком про продовження терміну кредиту набагато складніше.
 
Отримати гроші в борг у інтернеті можна навіть з не дуже гарною кредитною історією, а в банку такого позичальника точно відмовлять.
 
Як видно, онлайн позики набагато вигідніше банківських кредитів. Але чи є недоліки? Так, вони є. І в першу чергу це досить великий відсоток (зазвичай від 0,5 до 2% в день). Але тут також є і свої плюси: більша частина МФО з метою привернути нових клієнтів видає перший позику під 0%, тому новачки можуть скористатися цією унікальною пропозицією.
 
Переваги позик через інтернет ще й в анонімності. Ніхто з ваших знайомих не зустріне вас в банку і не почне розпитувати, що ви тут робите і для чого вам знадобилися гроші. Позичити кошти до зарплати в мережі інтернет, наприклад за даним посиланням https://nakartu.com.ua/category/kredit-na-kartu/, ви можете конфіденційно.
 
Головне - це правильно вибрати мікрофінансову компанію, яка видає кредити. Справа в тому, що в залежності від необхідної суми і терміну кредитування до повернення вам доведеться підготувати часом вдвічі більше грошей, ніж ви взяли. Тому скористайтеся онлайн калькулятором на сайті МФО для підрахунку грошей, які вам буде потрібно повернути. Якщо сума здасться занадто великий, то краще пошукати іншу МФО з більш вигідними пропозиціями по кредитах.
 
Важливо: ніколи не беріть багато грошей в борг, якщо в них немає термінової потреби. Повертати борги складніше, ніж брати, а заробити погану кредитну історію можна дуже швидко і тоді вам вже ніхто не дасть грошей в борг.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99