Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги бізнесу з китайськими партнерам

Автор: Таня
07.06.2019 22:22

В останні роки неухильно зростає увага компаній і підприємців до виробничого ринку Китаю. Піднебесна виготовляє величезну кількість необхідних для життя товарів. Ми поступово йдемо від роками сформованого стереотипу про те, що продукція з цієї азіатської країни тільки володіє низькою якістю. Споживачі в усьому світі відзначають, що характеристики товарів помітно покращилися при незмінно низькій ціні в порівнянні з аналогічними виробами європейських, американських і японських виробників.
 
Китайським компаніям вдалося зайняти навіть конкурентну сферу ринку високих технологій і змагатися з іменитими брендами Кореї, США і Західної Європи. При цьому якість товарів незмінно зростає. Підприємства з Китаю ведуть активну торгівлю з країнами всього світу, постійно презентують на ринку нові товари та впроваджують новаторські ідеї. Вони не тільки йдуть в ногу з часом, а й нерідко стають «законодавцями моди і попиту» на той чи інший продукт. Уважно вивчивши потреби українських споживачів і пропозиції китайських партнерів, активні підприємці отримують можливість першими презентувати увазі споживачів товари, що знаходяться на піку популярності. В результаті отримати максимальний прибуток. Якщо вас цікавить інформація о компании ECB, то радимо перейти за даним посиланням.
 
 
Переваги бізнесу з КНР:
 
  • Величезний асортимент виробів, різноманіття товарів. Більше 40% продукції різних секторів економіки загальносвітового виробництва належить Піднебесної;
  • Доступні ціни. Підприємці, які займаються реалізацією виробів з Китаю в Україну, встановлюють ціни в кілька разів вище початкової, при цьому вартість є прийнятною для покупців;
  • Купівля ексклюзивного товару. Виробники даного виду продукції нерідко самі проявляють ініціативу партнерства з українськими підприємцями, які замовляють значні обсяги поставок. Ексклюзивні товари користуються попитом, але в роздрібній торгівлі широко не представлені;
  • Бажання і готовність до співпраці. Висока конкуренція серед виробників і посередників сприяє уважному ставленню до запитів зарубіжних партнерів: починати співпрацю з дрібного опту, надавати знижки, забезпечувати прийнятні умови поставок.
  • Вигода ведення бізнесу з Піднебесної полягає в тому, що споживачеві з України складно орієнтуватися у величезному асортименті на численних торгових майданчиках. Крім того, доставка замовлення займає чимало часу. Немає можливості оцінити зовнішній вигляд і якість товару. Тому покупцеві простіше і зручніше буде замовити виріб в українському роздрібному або інтернет-магазині.
 
Багато починаючі підприємці побоюються починати бізнес з Китаєм, але при підтримці успішного і перевіреного партнера організувати ефективні торгові відносини просто і зручно. При цьому економляться кошти і дорогоцінний час.
 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99