Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Переваги вивчення англійської мови

Автор: Vladislav
26.05.2019 15:01

У сучасному світі англійська мова виконує роль міжнародного, тому його вивчення позитивно позначається на багатьох аспектах життя людини. Почнемо з роботи.

Співробітники, які знають англійську мову, отримують більш високу заробітну плату, а також інші соціальні переваги. Зарплата людини зі знанням англійської зазвичай збільшується на 30 відсотків в порівнянні з тими, хто такими знаннями не володіє. Англійська також відкриває ширші можливості. Чимало компаній віддають перевагу співробітникам, які вільно володіють англійською мовою. Як повідомляє видання Economist Intelligence, більше 70 відсотків керівників вважають за краще взяти фахівців зі знанням англійської, ніж звичайних здобувачів. Англійська залишається мовою переговорів на міжнародному рівні. З його допомогою можна заводити бізнес-зв'язки за кордоном.

Щоб вивчити англ язык для начинающих харьков досить записатися на курси в школу myenglishworld.kh.ua. Фахівці школи відрізняються великими знаннями і застосовують у своїй роботі тільки сучасні методики навчання. Всі подробиці про пропозицію компанії можна дізнатися на представленому сайті.

Якщо людина має намір і далі здобувати освіту, то англійська дозволить урізноманітнити навчальний процес. Знаючи цю мову, людина може відправитися на навчання до університетів Європи і Америки, визнані найпрестижнішими. Перша десятка вузів світу відома тим, що викладання в ній ведеться виключно англійською. Ця мова дозволяє отримати доступ до найбільш свіжим публікацій. Багато видань переводяться на рідну мову з великим запізненням, коли весь англомовний світ вже встигає з ними познайомитися. Щоб не втрачати конкурентних переваг, слід своєчасно виправити проблему.

Вивчення іноземних мов дозволяє людині і далі розвивати власний рівень інтелекту. Багато досліджень показують, що людина, яка знає декілька мов, є більш сприйнятливим і рішучим, а також демонструє більш ємну пам'ять. Англійська допомагає в повсякденному житті, дозволяючи дивитися серіали і фільми мовою оригіналу.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99