Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Авіаперевезення вантажів в логістиці

Автор: Vladislav
20.05.2019 22:01

У сучасному світі економічні зв'язки між компаніями, що знаходяться часом на різних континентах, не є рідкістю. Швидше стало правилом, коли товари та вантажі на шляху від виробника продукції до її споживача перетинають не один державний кордон.

Серед послуг з транспортування особливе місце зайняла вантажних авіаперевезень https://proficargo.com.ua/uslugi-i-tseny/mezhdunarodnye-gruzovye-perevozki/gruzovye-aviaperevozki.html. Причиною такої популярності є бурхливий розвиток міжнародної торгівлі, оптимізація логістики та зниження витрат за перевезення. На відміну від інших способів доставки авіаперевезення - це швидкий і безпечний метод транспортування. Перевозити повітряним шляхом найкраще специфічний, невеликий і швидкопсувний вантаж. Повітряна транспортування має ряд позитивних сторін:

  • Перше і головне достоїнство авіаперевезення - висока швидкість. Вантаж знаходиться в дорозі всього кілька годин.
  • Максимальний рівень безпеки. Під час перевезення на вантаж відсутній вплив зовнішніх факторів. Саме тому літаки можуть перевозити найцінніші речі. При порівнянні з автомобільної транспортуванням авіаперевезення доставляє вантаж без пошкоджень. Для небезпечних вантажів використовуються спеціальні ємності. Також авіалінії мають надійні охоронні системи. Заходи безпеки також стосуються співробітників авіалінії. Співробітники авіакомпанії проводять моніторинг і відстежують переміщення і збереження вантажу.
  • Митний контроль проводиться під час навантаження і розвантаження.
  • При перевезенні вантаж доставляється в точно визначений час. При цьому замовник буде знати точний час прибуття.
  • Даний спосіб транспортування може доставити вантаж в найвіддаленіші місця. При відсутності аеропорту безпосередньо в місці відправлення або отримання вантаж може бути доставлений в і з найближчого аеропорту наземним транспортом.
  • Товари страхуються на випадок надзвичайних ситуацій.
  • При авіаперевезеннях можна перевозити тварин.

Одним з недоліків авіаперевезень вважається висока вартість. Тому даний метод транспортування вибирають зазвичай у виняткових випадках. Однак є можливість доставки збірних вантажів, що робить транспортування значно дешевше.

Іншим недоліком авіаперевезень є обмежені габаритні розміри вантажів, що транспортуються. Повітряні перевізники не займаються доставкою дуже великогабаритних вантажів.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99