Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Хто такий митний брокер і чим він займається

Автор: Vladislav
20.05.2019 21:50

Держава захищає внутрішній ринок за допомогою заходів тарифного та нетарифного регулювання. Тому при ввезенні або вивезенні товару комерційна організація взаємодіє з митною службою. Для переміщення вантажу під одну з митних процедур потрібно подати декларацію на товари.

У цьому документі в кодованому вигляді міститься інформація про сторони угоди, умови поставки товару, його вартість, розміри митних платежів, а також інші відомості. Щоб його заповнити, потрібне знання норм законодавства та відповідний досвід. Не у кожної організації є працівник з такими навичками.

Таможенный брокер украина - це юридична особа, яка надає послуги з митного оформлення товарів на оплатній основі. У штаті такої організації є фахівці з профільною освітою і досвідом складання та подання документів для митного контролю.

Чим займається митний брокер

Діяльність таких організацій дуже різноманітна. Всі послуги митного брокера можна розділити на кілька категорій:

  • консультування при укладанні зовнішньоторговельної угоди;
  • підбір коду ТН ЗЕД;
  • посередництво при пошуку компанії-перевізника;
  • представлення інтересів декларанта в митних органах: формування та подача декларації, обчислення митних платежів, вибір методу визначення вартості товару і т.д .;
  • надання послуг митного складу;
  • допомога в оформленні ліцензій, декларацій відповідності та інших дозвільних документів.

Організація укладає з брокером договір на подання її інтересів в митних органах. Далі взаємодія з державними службовцями здійснюється через посередника.

Співробітники компанії-брокера вивчають зовнішньоторговельний договір і товаросупровідні документи, обчислюють митні платежі, формують декларацію на товари, подають її в митницю. При необхідності проводиться коригування заявлених відомостей. Якщо інформація в декларації заявлена ​​вірно, то інспектор дає дозвіл на випуск товару. Розгляд документів займає 1 робочий день.

Якщо декларація буде заповнена невірно, то це спричинить відмову у випуску вантажу. Чим довше товар буде знаходитися на митному складі, тим вище будуть витрати його власника. Тому, щоб успішно здійснити митне оформлення, слід звертатися до митного брокера.

І робити це варто на етапі ведення переговорів із закордонним партнером. Така практика дозволить врахувати всі витрати на доставку вантажу, включаючи митні платежі і отримання ліцензії.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99