Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Головне меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS Стена на Facebook


Що таке Блокчейн?

Автор: Vladislav
30.04.2019 21:30

Блокчейн (blockchain або block chain - "ланцюжок блоків") - публічна база всіх транзакцій, коли-небудь зроблених в системі Bitcoin. Використовуючи цю базу, кожен користувач має можливість дізнатися, яка кількість Bitcoin належало якомусь конкретному адресою в певний відрізок часу. База підтримується за допомогою розподілених зусиль безлічі майнерів.

Технологія Блокчейн

Тож что такое блокчейн? Кожен створений блок містить хеш попереднього. Таким чином створюється ланцюжок блоків, який бере початок від так званого genesis block (перший блок в системі Bitcoin) до останнього знайденого системою блоку. Редагувати інформацію в блоці, який знаходиться в ланцюзі вже тривалий час - не практично, так як в такому випадку так само довелося б редагувати інформацію в усіх наступних блоках.

Завдяки цим властивостям double-spending атака (повторна трата вже витрачених засобів) в системі bitcoin практично нездійсненна. Продовження ланцюга вважається дійсним тільки якщо в ньому є інформація про всіх попередніх ланках ланцюга і починається воно з genesis block.

Принцип роботи технології блокчейн можна порівняти з роботою мережі Інтернет. Ви розміщуєте в мережі будь-яку інформацію, і користувачі Інтернету можуть отримати до неї доступ незалежно від місця свого знаходження. Так і тут: інформацію, що міститься в блоці ланцюжка, можуть отримати всі користувачі мережі, які мають до неї доступ, в будь-якій точці світу. Щоб отримати доступ до цієї інформації, ви повинні мати спеціальний закритий ключ, який створений відповідно до криптографічного алгоритму. Це робить зберігання даних в ланцюжку блокчейн захищеним і повністю безпечним.

Алгоритм Blockchain

Алгоритм роботи системи блокчейн полягає в процесі шифрування даних (хешуванні), який здійснює комп'ютерна мережа, що складається з великої кількості комп'ютерів. Дані розподіляються між учасниками мережі за принципом торрентовой (peer-to-peer) роздачі файлів.

Комп'ютери виробляють розрахунки, отримують певний результат і привласнюють блоку даних унікальну підпис, щось на зразок відбитка пальця. Реєстр оновлюється і утворюється новий блок даних, змінити які в подальшому буде неможливо. А значить, неможливо буде їх підробити. Єдина можлива в блоці операція - це додавання до нього нових записів. Реєстр оновлюється одночасно на всіх комп'ютерах мережі.

 

Читайте статьи по теме

Євробачення 2022 (відео)




Дивитися інші відео/новини…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99