Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати хороший готель?

Автор: Vladislav
20.04.2019 22:34

У статті ми розповімо вам про те, як вибрати готель для відпочинку, на що потрібно звернути увагу. Прості поради можна дізнатися з наведених нижче секретів при виборі місця для відпочинку в подорожах.

 

1. Зв'яжіться з адміністрацією готелю

Послуга, яку ви отримаєте до того, як станете клієнтом, багато розповість про них. Також можна буде зрозуміти, як вони будуть ставитися до вас, якщо ви дійсно вирішите залишитися з ними. Запитайте, наприклад, беруть вони домашніх тварин або які їхні умови для людей з маленькими дітьми, і подивіться, якою буде їхня реакція і як вони відреагують на вас.

Додатково: слухайте, які слова вони використовують - прості або складні слова можуть багато розповісти про рівень їхнього професіоналізму.

2. Зверніть увагу на сайт готелю

Сайт може багато розповісти про бізнес. Він показує, як менеджмент відноситься до своїх клієнтів, чи хочуть вони простого і зручного доступу до нього, або не цікавляться цим і просто хочуть отримати свої гроші. Власник, який хоче інвестувати в хороший веб-сайт, також хоче інвестувати в зручність своїх клієнтів і, відповідно, зробить це в своєму готелі. Хороший сайт - це хороший знак якості обслуговування.

Додатково: перевірте мобільну версію сайту. Якщо він призначений для мобільних пристроїв, власник розуміє, що кожен клієнт повинен бути задоволений і приділяє увагу деталям.

3. Шукайте відгуки

Відгуки є супутньою частиною будь-якого пошуку, будь то свято або покупка будь-якого товару або послуги. Отримайте максимальну віддачу від відгуків і зверніть увагу на те, що більшості клієнтів найбільше подобається при відвідуванні готелю - ймовірно, найбільш суттєві проблеми саме в цьому.

Додатково: порівняйте рейтинги і відгуки принаймні з двома або трьома сайтами, щоб бути впевненим. Якщо є розбіжність, це означає, що, можливо, не все, що ви прочитали, є правдою.

4. Рекомендація одного не завжди те, що вам потрібно

Рекомендації друзів - хороший варіант для огляду, але ніколи не зосереджуйтесь на них. Те, що було добре для вашого який не перебуває в шлюбі одного, може бути не дуже добре для вас, особливо якщо ви є сімейною людиною. Визначте, чи відображають позитивні та негативні сторони оцінок вашого друга ваші потреби і те, що ви шукаєте.

Додатково: найкраще звернутися одного, який має схожі інтереси з вами, щоб отримати об'єктивний огляд готелю для вас.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99