Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як правильно вибрати металошукач?

Автор: Vladislav
20.04.2019 22:07

Металошукач - це електронний пристрій для пошуку і розпізнавання металевих предметів завдяки їх провідності. Воно дозволяє виявляти об'єкти, що знаходяться в грунті, під водою, в стінах і інших щільних матеріалах і речовинах.

На даний момент існує велика кількість видів металошукачів, так як в їх придбанні в інтернет-магазине «Проф-Шукач» зацікавлені багато серйозних організацій. Широкий попит на даний продукт пояснюється бажанням убезпечити життя оточуючих людей від несподіваного нападу.

Це найбільш поширене застосування металошукача. Даний прилад виявився корисним і навіть необхідним для археологів, адже з його допомогою легко розпізнати артефакти на великих відстанях під землею. Тепер археологічні розкопки проходять набагато швидше і ефективніше, зберігається цілісність більшості знайдених предметів. Металодетектори також застосовують і в утилітарних цілях (наприклад, щоб виявити в стінах проводку, якщо невідомо де вона проходить), і в якості хобі (адже шукати скарби можуть не тільки археологи, а й любителі).

Так само є такі види, як металошукач «Фрегат», який захищає дробильну техніку в гірській промисловості від пошкоджень в результаті потрапляння в руди різних металевих предметів.

У зв'язку з цим виробниками даного типу продукції розроблені моделі металодетекторів, розраховані на широке коло користувачів, як-от Minelab X-TERRA 705. Поділяють види металошукачів відповідно до їх ціною:

  • Від 5 до 14 тисяч гривень - ці моделі передбачені для хобі, оскільки глибина виявлення предметів близько одного метра, для прикладу Garrett ACE 250. Вони здатні ігнорувати дрібні предмети, виявляючи тільки великі.
  • Від 14 до 20 тисяч гривень - найбільш оптимальний варіант для досвідчених шукачів скарбів. Така модель більш чутлива до дрібних деталей і має розширені можливості.
  • Більше 20 тисяч гривень - такі металошукачі є професійними, так як мають програмне забезпечення, їх глибина розпізнавання досягає декількох метрів. Як видно, настільки висока вартість є цілком виправданою.

Щоб правильно вибрати металошукачі, необхідно скористатися порадами фахівців. Основне правило підбору необхідного інструменту - чим нижче робоча частота, тим більше проникаюча здатність, тобто тим глибше детектор виявляє об'єкт. Фахівці застерігають потенційних покупців металодетекторів від дешевої покупки - це може виявитися марною тратою коштів. Такий підхід при виборі техніки завдає більшої шкоди, ніж покупка сучасного більш дорогого обладнання. В даному випадку якість приладу виправдовує затрачені кошти.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99