Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Судово-бухгалтерська експертиза

Автор: Vladislav
13.04.2019 20:52

проведення судово-економічної експертизиУ процесі розширення фінансово-економічної галузі все частіше виникають різні господарські суперечки між ринковими суб'єктами з фінансових питань. Дані процеси мають досить тісний взаємозв'язок з дослідженням даних про господарські операції, що відображаються в первинній документації обліків і звітності.

 

Таку інформацію можна отримати шляхом проведення судової бухгалтерської експертизи, яка є однією з різновидів економічних судових експертиз. Економічні дослідження подібних конфліктних ситуацій є об'єктами розслідування правоохоронними органами або судом.

Найбільш значущі підстави для проведення судової бухгалтерської експертизи

  • Дослідження необхідно при вирішенні питань, що вимагають використання спеціальних фінансово-економічних знань експертів.
  • При недоброякісному здійсненні ревізії, яка потягнула за собою суперечливість між ревізійними актами та іншими матеріалами справи, суперечливість ревізійних висновків між первинними, повторними або додатковими ревізіями.
  • При обгрунтованому бажанні обвинуваченої сторони про проведення судово-економічного дослідження.
  • У разі висновків експерта іншої спеціальності про необхідність призначення економічної судової експертизи.

Незалежну бухгалтерську експертизу можна замовити на сайті судового експерта в фінансово-економічних питаннях Руслана Віталійовича Барабаша за досить прийнятною ціною, в порівнянні з експертними компаніями: https://rvbarabash.com.ua/

Питання, які вирішуються в ході судової бухгалтерської експертизи

  1. Підтвердження достовірності дійсних даних, що стосуються недостачі або надлишків фінансових, матеріальних і товарних цінностей, а також суми матеріального збитку.
  2. Підтвердження правильного оформлення документації за операціями прийому цих цінностей, а також за їх зберігання і реалізацію.
  3. Правильність відображених в бухгалтерській документації фінансово-господарських операцій, обліків та звітностей, у відповідності з існуючими нормативними актами.
  4. Дослідження обґрунтованого приходу, відпустки і списання готових продуктів, товарів, а також всіх потоків грошових коштів.
  5. Аналіз причин відступу від встановлених норм ведення бухгалтерських обліків на підприємствах, визначення зв'язку між відступами від норм і нанесеним матеріальним збитком, а також рекомендації щодо їх усунення в разі потреби.
  6. Інші недотримані питання з бухгалтерського контролю, фінансовим, касовим та розрахунковим дисциплінам.

Дослідження експертом-економістом в справі всіх необхідних актів, довідок, звітів, а також обставин, повинні відповідати вимогам і правилам проведення судово-економічних експертиз. Експертний висновок фінансово-бухгалтерського дослідження являє собою доказову базу процесуальної дії.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99