Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Як вибрати адвоката у кримінальних справах?

Автор: Vladislav
22.03.2019 13:33

Пошук адвоката, який розбирається в кримінальному праві, це завдання, яке вирішується людиною самостійно. Важко вірити рекомендаціям від знайомих, адже кримінальний процес - це серйозна справа. Незалежно від того, за якою статтею КК потрібен адвокат, професіонал повинен розбиратися у всіх питаннях.

Фактор освіти

Зрозуміло, адвокат повинен мати вищу профільну освіту. Велике значення має ВНЗ, який він закінчив. Наївно сподіватися на те, що в районному філії обласного інституту можна отримати знання належного рівня. Спеціаліст повинен бути членом адвокатської палати.

Відзначимо, що за вчений ступінь, різні публікації немає сенсу переплачувати. Якщо вам потрібен адвокат по наркотикам, то найважливіше його досвід саме в подібних справах.

Наявність практики

Освіта може бути різним, а важливість реальної практики недооцінювати не можна. У адвоката повинно бути портфоліо, яке підтверджено документами. Слід ознайомитися з судовими процесами, якими були виграні адвокатом. Для оцінки власних вражень можна записатися на безкоштовну консультацію. Треба проаналізувати:

  • поведінку фахівця;
  • спосіб його спілкування;
  • настрій на співпрацю.

Дуже важливо, щоб ви відчували себе комфортно під час розмови з передбачуваним захисником.

Фактор спеціалізації

Юристи по всьому світу орієнтуються на певну правову галузь. Це найбільш поширений в даний час підхід. Треба розуміти, що сімейний адвокат не може розбиратися в дрібницях кримінального процесу. При виборі адвоката треба приділити увагу портфоліо з кримінальними справами, до яких мав відношення юрист. І обов'язково варто зайти на http://lex-practice.com, щоб дізнатися всі деталі роботи адвоката у кримінальних справах.

Реальні поради

Хороший юрист каже красиво, інакше він не може бути успішним. Риторика - той предмет, який викладається на юридичному факультеті. Проте, якщо фахівець дає вам обіцянку стовідсоткового успіху, навіть не дізнавшись суті справи, спілкуватися з ним далі немає сенсу. У кримінальному процесі дуже багато складних моментів. Для опису перспектив потрібно всебічне вивчення матеріалів. Лише в цьому випадку є можливість для прогнозів, і то, не завжди 100-відсоткових.

Крім усього іншого, дуже сумнівним може бути факт того, що адвокат не бажає нічого говорити по телефону, наполягаючи саме готівковому візит. Треба розуміти, що професіонал обов'язково переконає вас у тому, що він вам просто необхідний. І кваліфікація в цьому випадку не має значення.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99