Інформаційно-аналітичний портал

Незалежного банківського рейтингового агентства

Independent bank rating Agency

Передбачити - означає керувати!

СВІЖИЙ НОМЕР
Смотрите телевизионные новости на портале ibra.com.ua   Курсы НБУ по состоянию на 1 октября - 100USD/UAH 2129.5636▼ 100EUR/UAH 2385.7501▼ 10RUB/UAH 3.2396▼ Курсы ЦБ РФ по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 1UAH/RUB 3.08549▼ Курсы ЦРБ ДНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65▲ EUR/RUB 72.9495▼ 1UAH/RUB 2.6▼ Курсы ЦРБ ЛНР по состоянию на 1 октября - USD/RUB 65.7364▼ EUR/RUB 73.776▼ 10UAH/RUB 30.8549▼   В элитные госдачи в Пуще-Водице и Конче-Заспе начали пускать квартирантов В Украине начали действовать зимние тарифы на газ. Кто будет платить вдвое меньше Журналисты узнали, к чему приведет закрытое небо между Украиной и Россией Украинцев под Иловайском захоронили в секретных братских могилах - санитар Российские войска в Сирии понесли первые потери: повстанцы сбили штурмовик "Су-24" ВВС Звезды обещают яркий и насыщенный месяц. Гороскоп для всех знаков Зодиака на октябрь В России назвали условие, при котором вернут Савченко в Украину   Читайте и смотрите самые свежие новости на страницах интернет-издания КУРС ДНЯ информационно-аналитического портала НБРА-IBRA Уважаемые гости, единомышленники и друзья, добро пожаловать на наш Форум портала НБРА-IBRA!  

Главное меню

Мы в соц.сетях

Лента финансовых новостей в формате RSS НБРА-IBRA - Честная информация о банке!Follow us on Twitter! Стена на Facebook


Комерційна нерухомість: переваги інвестицій

Автор: Vladislav
28.02.2019 01:32

В даний час багато наших співвітчизників розглядають можливості інвестування в нерухомість, найчастіше вибираючи міські квартири. Однак, як показує практика більший відсоток прибутку приносити нерухомість комерційного характеру, яка представлена ​​в гідному уваги виборі на ринку будь-якого більш-менш великого українського міста.

Зверніть увагу, що вас можуть зацікавити инвестиции в коммерческую недвижимость, детальніше про які ви можете дізнатися на сайті maristella-apartment.com.ua. Maristella apartment пропонує придбати готельний номер, завдяки якому ви зможете збільшити свої прибутки. Саме такі інвестиції користуються попитом у наш час.

Про нерухомість

Під таким поняттям, як «комерційна нерухомість» варто розуміти досить велика кількість видів різноманітних об'єктів, призначених для відкриття власного бізнесу або для отримання так званої «пасивної» прибутку. Комерційна нерухомість, це не тільки офісні приміщення, а й приміщення вільного призначення, складські та виробничі майданчики, технопарки, готелі та мотелі, ресторани, кафе і так далі. Крім того, до даного виду нерухомості відносяться і торговельні майданчики, серед яких найбільш прибутковими вважаються формату «street-retail», розташований в багатолюдних місцях, в центрі міста на першій лінії. Цей факт досить просто пояснюється - великим пішохідним трафіком, що сприяє отриманню стабільного купівельного потоку. Розміщуватися в таких комерційних приміщеннях можуть не тільки бутики, що торгують промисловими товарами, кафе та бістро, але і салони краси, СПА-салони, туристичні агентства, ті ж самі агентства нерухомості і так далі.

Про переваги

Управляти комерційною нерухомістю самостійно дещо простіше, ніж стежити за нерухомістю жилою. При бажанні або необхідності можна укладати договори про співробітництво з компаніями, які спеціалізуються на управлінні саме таких об'єктів нерухомості. Проте вибрати для інвестування об'єкт з даної категорії не так просто, тому слід звертатися за допомогою до досвідчених і кваліфікованих фахівців, або ж відповідально провести аналітичне дослідження ринку своїми силами.

 

Читайте статьи по теме

Телеканал-РБК (видео)
Смотреть другие видео/новости…

ЧИТАЙТЕ "КУРС ДНЯ"

МЕСТО ДЛЯ ВАШЕЙ РЕКЛАМЫ

Голосование

Как преодолеть финансовый кризис?
 

kurs dnja 99